in

Vivo Z5 Teknik Özellikleri Lansman Öncesi Teaser'lar Tarafından Onaylandı, Spor Snapdragon 712 SoC, 48 Megapiksel Arka Sensör

Vivo Z5 Specifications Confirmed by Teasers Ahead of Launch, Will Sport Snapdragon 712 SoC, 48-Megapixel Rear Sensor

Vivo Z5, 31 Temmuz’da piyasaya sürülmeye hazır. Şirket tarafından ana teknik özellikleri açıklayan birkaç yeni teaser yayınlandı. Yeni tanıtım posterleri, telefonun Snapdragon 712 işlemci tarafından desteklendiğini ve 4.500mAh batarya da bulunduğunu onayladı. Ayrıca, sadece bir gün önce sızdırılmış olan 22.5W hızlı şarjı için destek veriyor. Tüm özelliklerin açıklanmasıyla birlikte TENAA'ya telefon sızdırıldı ve tasarım detayları açığa çıkan renderler serbest bırakıldı.

Vivo, Vivo Z5 telefonunun birkaç teaser posterini paylaşmak için Weibo'ya gitti. Telefon, pürüzsüz bir oyun oturumu için Multi-Turbo desteği ile birlikte bir tanıtımda Snapdragon 712 SoC tarafından desteklenecek şekilde listelenmiştir. Bir başka teaser posteri, telefonun resmi bir render tarafından önceden onaylanmış üçlü bir arka kamera kurulumuna sahip olacağını gösteriyor. Yeni tanıtım, arka kamera kurulumunun 48 megapiksel sensör içereceğini ve telefonun 32 megapiksel özçekim sensörüne de sahip olacağını doğruladı. Vivo Z5 ayrıca bir Süper AMOLED ekran göstermeye ve 4.500mAh pil üretmeye de bayılıyor. Telefon 22,5 W hızlı şarjı da destekleyecektir.

Kısa süre önce yayınlanan resmi görevliler, Vivo Z5'in üç parlak degrade rengi – Yeşil, Mavi ve Beyaz olacağını onaylıyor. Üçlü arka kamera kurulumu, sensörlerin altında oturan bir flaş modülüyle dikey olarak hizalanacaktır. Altına gömülü olabileceğini ima eden hiçbir arka parmak izi sensörü yoktur. Ön tarafta, telefonun ekranın altında hafif bir çene ile waterdrop tarzı bir çentik spor yaptığı görülüyor.

Bir TENAA listesi, Vivo Z5 üçlü kamera kurulumunun 2 megapiksel ve 8 megapiksel kameralarla desteklenen 48 megapiksel ana kamerayı içerecek şekilde listelendiğini gösteriyor. Liste ayrıca, telefonun 6.38 inç (1080×2340 piksel) AMOLED ekran, 2.3 GHz okta çekirdekli işlemci, 6 GB ve 8 GB RAM seçenekleri, 64 GB ve 128 GB depolama seçenekleri ve 159.53×75.23×8.13 mm boyutlarında bir ölçüye sahip olacağını belirtti.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Brian Kibler gelecekteki Hearthstone Grandmasters akışlarında yer almayacağını söyledi

Check out these gorgeous 4K screenshots of Red Dead Redemption 2 on PC