Windows 10’lu Xiaomi Mi 4 Satışa Çıktı

Windows 10’lu Xiaomi Mi 4 Satışa Çıktı

262
0
PAYLAŞ

Çin’in önde gelen mobil telefon üreticilerinden Xiaomi geçtiğimiz günlerde Xiaomi Mi 4’ü duyurmuştu. Satışa çıkış tarihi olarak 3 Aralık tarihi belirtilmiş ve telefonun Windows 10 mobil işletim sistemi kullanacağı söylenmişti. Telefon artık satışa çıktı.

Xiaomi firması mobil telefon dünyasındaki atılımlarına devam ediyor. Son zamanlarda büyük bir hız yakalayan firmanın yeni gözdesi Xiaomi Mi 4 idi. Telefonun satışa çıkış tarihi olarak 3 Aralık belirlenmişti ve telefonla ilgili görsellerle teknik özellikler yayınlanmıştı.

MİCROSOFT XİAOMİ İÇİN ROM YAYINLADI

Xiaomi Mi 4 bilindiği gibi Windows 10 işletim sistemine sahip olacaktı ve beklenildiği gibi oldu. Ayrıca telefonun duyurusu yapıldığnda Windows 10 Mobil Rom da yayınlanacağı belirtilmişti. O rom da Microsoft tarafından yayınlandı. Xiaomi Mi 4 içine Microsoft’un yayınladığı rom’u kurduğunuzda Android işletim sistemi siliniyor ve yerine Windows 10 işletim sistemi geliyor. Xiaomi Mi 4 dışında Xiaomi Mi Note serisinde ve Xiaomi Mi Pad 2 tablette de aynı rom kullanılabilecek.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK