in

Xiaomi Hindistan'da 1000'inci Hizmet Merkezini Açtı, 600'den Fazla Şehirde Varlığı Var

Xiaomi Opens Its 1000th Service Centre in India, Has Presence in Over 600 Cities

Çinli telefon üreticisi Xiaomi Çarşamba günü yaptığı açıklamada, servis merkezinin açılışını Hindistan’da biniyor. Ülkede 600'den fazla şehirde var olan şirket, 1000. hizmet merkezini Haydarabad, Telangana şehrinde açtı. Ayrıca, Xiaomi, bu servis merkezlerinden 500'ünün, bu yıl şubat ayında ülkesinde ilk çıkışını yapan Mi TV dizisini tamir etmeye yetkili olduğunu da açıkladı. Şirket, Haziran 2017'de Bengaluru'daki 500. yetkili servis merkezini kurmasından bu yana yüzde 100 büyüme kaydettiğini iddia ediyor. Xiaomi Hindistan, 2014 yılının Temmuz ayında neredeyse dört yıl resmi giriş yaptı.

Xiaomi, e-token sistemi, çevrimiçi izleme ve TV kurulum e-servisleri gibi sayısız girişiminin, geri dönüş süresinin azaltılmasına (TAT) ve müşteri memnuniyeti (CSAT) puanının iyileştirilmesine yardımcı olduğunu iddia ediyor. Xiaomi, geçen yılın Aralık ayında, Mi.com'daki Mi Service Order Status (Kullanıcı Servisleri Durumu) özelliğini açıkladı. Bu, kullanıcıların servis taleplerinin gerçek zamanlı durumunu yöneticileri çağırmak yerine çevrimiçi portaldan izlemelerine olanak sağladı. Talebi takip etmek için irtibat numarası, sipariş numarası, servis numarası, IMEI numarası veya SN numarası gerekir.

“Xiaomi’de, odak noktamız yenilikçiliği herkes için erişilebilir kılmaktır. Bunu, en iyi kalitede en kaliteli özellikleri dürüst bir fiyatla sunarak yaparız. Bu nedenle kaliteyi, müşteri hizmetleri de dahil olmak üzere tüm sütunlarımıza yayıyoruz. Müşterilerimize daha fazla rahatlık ve daha fazla keyif katan verimli satış sonrası çözümler sunarak, müşteri deneyiminde yenilikler yapmaya devam ediyoruz, "dedi.

“Satış sonrası, Xiaomi'deki en önemli fonksiyonlardan biri ve Hindistan ekibimizin en büyük ikinci işgücüydü. Servis ağına katkıda bulunan 6.000'den fazla işgücü ile, odaklanmış güçlü bir çalışan ağı oluşturuyoruz. müşterilerimize en iyi kaliteyi sunmak "dedi.

Xiaomi Redmi Y2 Rs altında en iyi selfie odaklı akıllı telefon var. 10.000? Apple Podcast'ler veya RSS üzerinden abone olabileceğiniz, bölümü indirebileceğiniz veya aşağıdaki oynat düğmesine basabileceğiniz haftalık teknoloji podcastimiz Orbital'da konuştuk.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Motorola One Zoom With Quad Rear Cameras, Moto E6 Plus With Dual Rear Cameras Launched: Price, Specifications

 Dört Arka Kamerada Motorola One Zoom, İki Arka Kamerada Moto E6 Plus Başlatıldı: Fiyat, Özellikler

Teknoloji tarihinin kara günü; Google, Huawei ilişkisi askıda!