in

2. bölümün ikinci bölümü bu ay geliyor, ancak yeni baskın ertelendi

2. Bölüm

Bölüm 2'nin ikinci bölümü Pentagon: The Last Castle, bu ay yeni ana görevler, yeni bir uzmanlık, yeni bir PvP modu ve daha fazlasını getirerek geliyor. 1. Sınıf geçiş sahipleri için, The Last Castle 15 Ekim'de satışa sunulacak. Herkes için 22 Ekim'de gelecek.

Her iki oyuncu grubu için talihsiz haberler de var: The Division 2'nin ikinci saldırısı ertelendi ve Son Kale'nin yanına gelmedi.

PC Gamer'a gönderilen bir basın bülteninde, "Ek süre, geliştirme ekibinin, The Division 2'nin genel kalitesine odaklanmasına izin verirken, oyuncularının standartlarını daha iyi karşılayacak bir baskın geliştirdi."

The Last Castle'ın kendisi, oyuncuları Pentagon'a götürecek, Black Tusk'ın çoktan taşındığını ve yeşil zehri tedavi edebilecek bir biyoreaktörün kontrolünü ele geçirmeye çalışacaklarını – yani başlayan çiçek hastalığı bütün bu pislik pislik. İkinci ana görev, oyuncuların Soğuk Savaş sırasında inşa edilen bir tünel ağında Tusk ile savaşacakları DARPA araştırma laboratuvarlarında yer alıyor.

Black Tusk zor müşterilerdir, bu yüzden Neyse ki Bölüm 2'de yeni bir karakter uzmanlığı ekleniyor. Bu, imzası silah altı farklı düşmana aynı anda kilitlenebilen ve ateş edebilen çok füze fırlatıcısı olan The The Technician. Bu sınıf aynı zamanda bir EMP bombası kipine de erişebiliyor ve Maxim 9'un bir yanını taşıyor. Teknisyen, 1. Sınıf geçiş sahiplerine hemen ulaşabilir, diğer oyuncular ise belirli hedefleri yerine getirerek kilidini açabilir.

15 Ekim'de Team Elimination adlı yeni bir PvP modu da geliyor. Basın açıklamasını "Yeni Ekip Eliminasyon PvP modu, dört kişilik iki takımı D.C.'de yedilik en iyi yuvarlak savaşa sokuyor" diyor. "Tüm bir takım elendikten veya zaman geçtikten sonra turlar sona erecek." Terk edilmiş bir balıkçı limanına yerleştirilen "Wharf" adlı yeni bir PvP haritası da dahil edildi. Ayrıca, Birinci Yıl geçişi sahiplerine özel, iki yeni gizli görev ekleniyor ve oyuncuları Potomac Nehri boyunca ve Meksika Elçiliği'nde ortaya çıkan The Outcasts'a çekti.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Xiaomi Redmi K20

Bütçe dostu amiral gemisi Xiaomi Redmi K20 hakkında iddialı detaylar

Xiaomi Redmi 6 Pro Allegedly Spotted in Leaked Images With iPhone X-Like Display Notch

Xiaomi Redmi 6 Pro İddia Edilen iPhone X-Like Display Notch ile Sızan Görüntülerde Tespit Edildi