in

Apex Legends 'Fight or Fright' etkinliğinde ürpertici, twilit bir Kings Canyon

Apex Legends 'Fight or Fright' etkinliğinde ürpertici, twilit bir Kings Canyon

Gelecek hafta Apex Legends, önceki sızıntıların önerdiği gibi, Fight veya Fright adlı cadılar bayramı temalı bir etkinlik alacak. Kings Canyon haritasının dönüşünü bir zombi temalı sınırlı zaman modu için ayar olarak görecektir.

Shadowfall modu harika geliyor: 34 yalnız oyuncu twilit Kings Canyon'da ölümüne dövüşecek. Ölmek, silah veya yetenek kullanamayan Gölge Kadro'nun ölümsüz bir üyesi olarak yeniden doğdu mu? Yapabilmek çok hızlı koşun, duvarları ölçeklendirin ve yakın dövüş saldırıları ile çok sert vurun. Shadow Squad on tane yaşayan efsane kalana kadar sonsuz şekilde yeniden doğar ve bu efsanelerin katledilmeden tahliye edilen bir gemiye ulaşması gerekir. Kesinlikle Titanfall gibi zombilerle çarpışan bir cehenneme benziyor.

Tabii ki, her biri iki temalı cips içeren yeni cadılar bayramı görünümleri olacak ve Dövüş veya Korku görünümleri oldukça korkutucu. Mesela, Caustic'in cildi yukarda gömülüdür: Ronald McDonald Insane Palyaço Posse'ye katılırsa, Ronald McDonald gibi görünüyor. Çok beğendim Ama ayrıca ondan nefret ediyorum. Silah derisine kadar yukarıda belirtilen karakter kaplamalarına kadar değişen, olaya özgü 24 kozmetik kozmetik var. Bunlar metallerle satın alınabilir ve üretilebilir.

Etkinlik 15 Ekim – 5 Kasım arasında gerçekleşecek. 25-28 Ekim, oyuncuların ilk 5 yerleştirme ve kazanma için iki kat XP kazanabileceği sınırlı bir XP artışı görecek. Tüm detaylar Apex Legends sitesinde bitti.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Samsung Galaxy Note 10

Samsung Galaxy Note 10 ailesinin en önemli tasarım detayı netleşti

Bütçe dostu Xiaomi Redmi K20’yi gözler önüne seren video [İzle]