in

Apex Legends kasa anahtarlarını alma

apeks efsaneleri kasa anahtarı

Apex Legends kasaları, yeni Dünya’nın Edge haritasının bir özelliğidir ve bunlar sulu ganimet hazinesidir. Benim gibi bir şeyseniz, kapıyı tekmelemek ve altın ve mor yiyecek yığınlarını süpürmeye başlamak için istekli olursunuz. Artık erişilebilir olduklarına göre, bir raunt sırasında kendilerini anahtarlayacak kadar şanslı olan herhangi bir takım için devasa bir güç dalgalanması potansiyeli var.

Burada, konumları dahil olmak üzere kasalar hakkında bildiklerimizi ve bunları Apex Legends kasa anahtarlarıyla nasıl açacağımı yıkıyorum. Ancak hepsi bu kadar değil: Bu yağma paradoksları bir miktar boğulma noktası olduğunu kanıtlayacaktır, bu yüzden yeni yağan donanımınız ve seçebileceğiniz en iyi Legends ile nasıl kaçacağınıza da gireceğim.

Aşağıda gösterildiği gibi (OpTechTV'nin izniyle), sadece bir tane yağma kasası yok, üç tane var. İki tanesi, haritanın ortasına yakın bir mesafede, sırasıyla Tren Avlusu ve Şofben'e yakın, üçüncüsü de Lava kenti yakınlarındaki güneydoğuda yer alıyor.

Her durumda, yağma kasaları parlayan turuncu kilitlerle altın çift kapının arkasına kilitlenir. Hepsi de World's Edge’in küçük tünel bölümlerine yeraltında gömülü durumdalar, yalnızca küçük miktarda tedarik kutusu ve silah fırlatmasıyla doluydu. Bu tüneller ve odalar kamp yapmak için mükemmel yerlerdir: parlak yağma kasa kasası anahtarınızı geçip geçiyor veya aradığınızdan emin olun, akıllıca dikkatli olun.

Güvenli bir şekilde girmeniz için en iyi bahis, bölgeye girmeden önce drone pal ile bölgeyi izleyebilen Crypto'yu getirmektir. Eşit bir şekilde, Bloodhound'u alın: olası hareketleri kontrol etmek için son hareket belirtilerini kontrol edebilir ve tarayabilirler. Wraith ayrıca giriş ve çıkış portalı için de faydalı olabilir.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Huawei P30 Lite

48 megapiksel kameralı Huawei P30 lite’ın Türkiye çıkış tarihi belli oldu

TCL Plex With Triple Rear Cameras, Nxtvision Display Launched at IFA 2019: Price, Specifications

 Üçlü Arka Kameralı TCL Plex, Nxtvision Ekranı IFA 2019'da Başladı: Fiyat, Özellikler