in

Battlefield 5, ücretsiz haftasonu denemelerinin üçlüsüne ev sahipliği yapıyor

Battlefield 5'in Battlefest kutlamalarının bir parçası olarak, 2. Dünya Savaşı atıcısının içine göz atmak isteyen herkese kapılarını açıyor – ama sadece biraz. Yarın başlayarak, aday askerler oyunla birlikte her biri belirli bir moda odaklanan uzun hafta sonları geçirebilirler.

İlk ücretsiz deneme, hedefler için savaşırken Rush'ı patlatmaya, patlayıcıları ekmeye ve etkisiz hale getirmeye izin verecek. Sınırlı zaman modu bir Battlefield klasiğidir ve bunu Underground, Rotterdam, Narvik, Mercury ve diğer haritalarda oynayabilirsiniz. Deneme oyuncuları hala zorlukları tamamlayabilir ve ödüller kazanabilir ve bu hafta sonu Stug IV tank avcısı için bir ten.

20 Ekim'de başlayacak olan 2. Hafta 2., yayılan fetih modunu oynamanıza izin verecek. Güçlendirmeleriniz bitmeden ana bölgeleri ele geçirmeye ve tutmaya çalışarak piyade odaklı haritalarda (Yeraltı, Rotterdam, Yıkım, Marita ve Arras Operasyonu) savaşacaksınız. Görevlerin tamamlanması, siper karabinasını netleştirecek.

Son hafta sonu 24 Ekim’de başlayacak ve size Grand Operations’ın tadına bakacaksınız. Bunlar, takımları birbirlerine karşı birden çok modda vurarak, tek bir savaştan ziyade birden fazla savaş gününü temsil eden çok modlu meseledir. Airborne'da başlayacaksınız, diğer takım onları gökyüzünden fırlatmaya çalışırken diğer takımlar düşecek ve daha sonra nihai galibi belirlemek için farklı haritalar ve modlar boyunca ilerleyeceksiniz. Battlefest'in sonunu işaretlemek için oyuncular birlikte bir topluluk mücadelesini tamamlayarak uçaksavar uçağı Fliegerfaust gadget'ı kazanabilecekler.

Deneme sırasında kazanacağınız her şey, bu sonbaharda Bölüm 5 ve Pasifik Tiyatrosu'nun gelişi için hazır olan Battlefield 5'i almaya karar verirseniz kurtarılacak. Ücretsiz deneme sürümlerini buradan önceden yükleyebilirsiniz.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlk resmi açıklama; Huawei, Android yaptırımı karşısında ne yapacak?

Motorola One Zoom With Quad Rear Cameras, Moto E6 Plus With Dual Rear Cameras Launched: Price, Specifications

 Dört Arka Kamerada Motorola One Zoom, İki Arka Kamerada Moto E6 Plus Başlatıldı: Fiyat, Özellikler