in

BlizzCon 2019 sanal biletleri, Overwatch kaplamaları, Hearthstone kartları ve Murlocs'tur.

BlizzCon 2019 sanal biletleri, Overwatch kaplamaları, Hearthstone kartları ve Murlocs'tur.

BlizzCon 2019 sanal biletleri şimdi derinlemesine paneller, geliştiricilerle röportajlar ve kapanış festivalleri dahil olmak üzere All-Access kanalı üzerinden etkinliğin tüm kapsamını kapsayan satın alınabilir. Her zamanki gibi, V-Ts ayrıca World of Warcraft, Hearthstone, Overwatch, fırtınanın kahramanları, StarCraft 2 ve Diablo 3'ten bir dizi özel dijital zevkle geliyor.

BlizzCon 2019 için açılış törenleri herkes için ücretsiz yayınlanacak ve BlizzCon, Overwatch Dünya Kupası, Hearthstone Küresel Finalleri, StarCraft 2 WCS ve World of Warcraft Arena Dünya Şampiyonası dahil olmak üzere yarışmalara destek vermektedir. Ancak Blizzard, 2019 etkinliğinin önceki yıllara göre daha fazla ücretsiz panel akışı içereceğini söyleyerek daha fazla söz verdi – tüm program daha sonra tamamlandığında detaylar açıklanacak.

Ama eğer yağmalamayı istiyorsanız, bileti almalısınız – işte pakette olanlardan bazıları düşük.

Diablo 3 için bir hatıra kanadı içeren çalışmalarda daha fazla bonus içeriği var. Tüm panel programında olduğu gibi, tüm swag hakkındaki detaylar daha sonra açıklanacak.

BlizzCon sanal biletleri Battle.net'ten 50 $ veya bölgesel eşdeğeriniz için (yani yaşadığım 65 dolar) satın alınabilir ve Blizzard hesabı başına bir taneyle sınırlıdır. BlizzCon 2019, 1-2 Kasım'da Anaheim'da gerçekleşir.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye’nin milli savaş uçağı TF-X maketi görücüye çıktı [Video]

Huawei nova 5i Pro

Aile büyüyor; şimdi de Huawei nova 5i Pro görselleri ortaya çıktı