BlueStacks Yeni Sürümünü Yayınladı

BlueStacks Yeni Sürümünü Yayınladı

256
0
PAYLAŞ

Android uygulama ve oyunlarını Windows işletim sistemli bilgisayarlarda açmaya yarayan popüler uygulama BlueStacks’ın yeni sürümü yayınlandı. Artık daha fazla oyun ve uygulama bilgisayardan oynanabilecek.

Bluestacks Windows için geliştirilmiş en iyi Android emülatörü olarak biliniyor. Bluestacks’ın yeni sürümü geçtiğimiz günlerde yayınlandı ve Bluestacks 2 olarak adlandırıldı.

BLUESTACKS 2 ÇIKTI!

Program temelde android platformundaki oyun ve uygulamaları Windows sisteminde kullanmaya yarıyor gelen güncellemeyle birlikte oldukça geliştirilmiş bir hal aldı. Artık arayüzü de çok daha sade olacak. Ayrıca BlueStacks ile birden fazla sekme açabilecek ve aynı anda birçok uygulama ve oyunu çalıştırabileceksiniz. Ayrıca Android ve Windows arasıda fotoğraf transferi yapmak gibi yeni özellikler de kazanan program birçok popüler oyunu çalıştırabiliyor. Programın çalıştırdığı başlıca ugulamalar arasında Facebook, WhatsApp, Twitter, Instagramve Retrica gibi tüm Android uygulamalarını yer alıyor. Ayrıca BlueStacks 2 ile Clash of Clans, Hay Day, Temple Run, Real Racing 3, Modern Combat 5, Asphalt 8, Game of War ve Crossy Road gibi oyunları da oynayabilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK