in

Bu kaygan 16GB Corsair bellek seti Amazon'da sadece 80 dolar

Bu kaygan 16GB Corsair bellek seti Amazon'da sadece 80 dolar

Doğru bellek kiti bir yapının traversini gerçek bir canavara çevirebilir. Şu anda, Corsair Vengeance RGB Pro RAM'in bu kiti Amazon'da 79,99 $ (10 $ indirim) karşılığında sunuluyor, yani en iyi Black Friday RAM fırsatlarından tasarruf etmek için beklemeniz gerekmez. Bu kit, her biri 8GB ağırlığında, 3000MHz ve 15 CAS gecikmeli saat hızlarında bir çift DDR4 RAM modülüne sahiptir. Ne kadar RAM'e ve hızına sahip olduğunuz çeşitli uygulamalar üzerinde olumsuz bir etki yaratabilir ve yanlış RAM tipine sahip olmak, herhangi bir oyun PC'sinin performansını ciddi şekilde engelleyebilir.

Her ne kadar 16GB, herhangi bir oyun PC'si için yeterliden fazla olsa da, boyut her zaman her şey değildir. RAM frekansı ve CAS gecikmesi gibi faktörler, yükleme sürelerinden PC'nizin eşzamanlı olarak kaç uygulama yapabileceğine kadar herhangi bir şeyi etkileyebilecek olan bilgileri depolama biriminden ne kadar hızlı gönderebileceğinizi veya alabileceğinizi belirler. Bu kit aynı zamanda tam XMP 2.0 uyumluluğu ile size gerektiğinde bellek hızınızı overclock etme özgürlüğünü verir ve Corsair'in çok yönlü iCue yazılımı ile özelleştirilebilecek her bir modülde kurulu RGB aydınlatmasına sahiptir.

Hafıza fiyatları bir miktar galvanize olmuş olsa da, bu ılık sıcakken de grev yapmamanız gerektiği anlamına gelmiyor. Bu özellikler, RGB Pro'yu oyun için en iyi RAM'lerden bazıları haline getirir ve RGB aydınlatma, neredeyse tüm yapılara çekici bir katkı sağlar. Düşük bir fiyata, bu geçmek için zor bir teklif.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

OPPO ekran altı kamera teknolojisi hakkında kötü bir haber daha

AMD’nin yeni Radeon RX 5500 GPU’su 1080p’lik oyunları hedefliyor