DomiNations’a Dünya Savaşı Güncellemesi Geldi

DomiNations’a Dünya Savaşı Güncellemesi Geldi

315
0
PAYLAŞ

Rise of Nations ekibi tarafından hazırlanan çağ atlayarak geliştirebildiğiniz uygarlığınızı yönettiğiniz strateji oyunu olan Dominations için Dünya Savaşı güncellemesi geldi.

DÜNYA SAVAŞI BAŞLIYOR

Rise of Nations ekibinin hazırladığı ve sunduğu bir strateji oyunu olan Dominations’un dünya üzerinde çok sayıda kullanıcısı var. Age of serisi gibi çağ atlamaya dayalı olan oyunda kendi uygarlığınızı inşa ediyorsunuz. Oyuna şimdi Dünya Savaşı güncellemesi geldi.

İlkçağdan başlayıp modern çağa kadar ilerlediğiniz oyunda klan sistemi de bulunuyor ancak klanlar arası savaş sistemi oyunda bulunmuyordu. Son güncellemeyle birlikte oyunun yapımcısı olan Rise of Nations ekibi klan savaşını da aktif hale getirdi.  Ayrıca oyuna yeni özellikler ve yeni binalar da eklendi. Son çağ olacak Endüstri Çağı’na ise 6.000.000 altın ile çıkılabilecek. Bu tarz birçok yeniliğin bulunduğu oyunda klan kideri bir savaş başkatırsa bir klanda bulunan 50 oyuncu da savaşa katılabilecek. En çok oynanan oyunlardan biri olan Clash of Clans’tan tek eksiğini de bu şekilde tamamlayan oyun daha çok kullanıcı elde etmeyi hedefliyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK