in

İşte Hearthstone'un 1000 yeni sınıf portreleri

Eylül ayında, Blizzard, diğer hileler ve davranışların yanı sıra, sınıf başına 1000 kazanç kazanılmasını gerektiren yeni sınıf portreleri içerecek bir Hearthstone Halloween etkinliği düzenledi. Bugün büyük olay başladı, bu da oyuncuların nihayet bu çabanın neye yönelik olduğuna bir göz atabilecekleri anlamına geliyor.

İyi haber şu ki, Hallow's End etkinliğinin başlamasından önce kazanılan herhangi bir kazancınız toplamınıza sayılacak, bu yüzden tüm bu klas fotoğrafların üstesinden gelmek için 9000 yeni kazanma elde etmeniz gerekmeyecek. Kötü haberse, sadece sırada veya Arena sayısında kazanıyor: Casual, PvE ve Tavern Brawls kazanmıyor. Öğütmeye en iyisi olsun.

İşte işe koyulursa elde edebileceğiniz şeyler: önizleme görüntüsünün sağ alt köşesindeki simgesine tam ekranda bakmak için tıklayın:

Maalesef, büyük Hearthstone Cadılar Bayramı partisi Blizzard'ın yıllarca süren Hearthstone Grandmaster Chung'un “blitzchung” Ng Wai'sini askıya alması ve son bir maç sonrası röportajda “Liberate Hong Kong” a yaptığı çağrı üzerine iki Hearthstone casusu feshi tarafından gölgede bırakıldı. . Bu ağır tepki, Hearthstone ve diğer Blizzard oyunlarının boykot çağrıları için yaygın çağrılara yol açtı ve ayrıca Blizzard subreddit'ini geçici olarak özel moda geçmeye zorladı.

Brawls, Standard Shake-up, oyun içi ödüller ve paranızı atacağınız birkaç yeni kart demeti dahil olmak üzere Hearthstone Hallow's End etkinliğinde olanların tam bir listesi blizzard.com'da bulunabilir.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haziran ayı içinde Android Pie güncellemesini alacak Samsung telefonlar

Apple’dan kullanıcıları memnun edecek iki önemli değişiklik