in

Kader dans topluluğu Husky Raid, Ay’daki bazı vahşi hareketleri yakalamak için geri döndü

Kader dans topluluğu Husky Raid, Ay’daki bazı vahşi hareketleri yakalamak için geri döndü

Husky Raid, tamamen oyun içerisinde karmaşık rutinler yaratan bir Destiny dijital dans topluluğu. Sınırları çok fazla olan bir araç: Bu devam eden her şey için, Destiny 2 Source Filmmaker değil. Buna rağmen, en son videosu olan "Ay 2'de Tuhaf Bir Şey Gördüm" sonuçlarında inkar edilemez derecede etkileyici.

Kotaku’nun açıkladığı gibi, bu, orijinal Kader’de ayarlanan 2016’da “Ay’da Tuhaf Bir Şey Gördüm” videosunun ve dolayısıyla PC’de dikkat ettiğimiz bir şey değildir. Konstrüksiyon geniş ölçüde benzer – gerisi asıl şovu sürdürürken bir "kamera" üzerindeydi – ama çok daha çeşitli ve karmaşık bir rutin. Video, Gwen Stefani, Monterey Radyosu ve TV Philarmonic Orkestrası, Ray Parker Jr., Billie Eilish ve Justin Bieber ve Kraliçe gibi sanatçıların müziğini ve emo ve silah yangınlarının koreografisini harmanladığımdan çok daha etkili bir şekilde bir araya geldi. Yavaş yavaş başlıyor, ama işler bir kez yuvarlanınca çok eğlenceli oluyor.

Tüm şarkı söyleme ve dansın ortasında kalan tek şey bunun nihai Husky Raid videosu olabileceği ihtimali. Sonuncusundan bu yana iki yıl geçti – bu aynı zamanda grubun ayda tuhaf bir şey gördüğü ilk zamandı – ve bu çizginin sonu olmasa da, "şu anda planlanan başka bir şey yok, bu yüzden yapmam." videonun sonunda, bir üçüncü kademe sezon nefesini tutmaya çalışın ya da yakın zamanda dans edersiniz, ”diyor. Sebepler basit ve büyük bir olasılıkla bize tanıdık geliyor: "Yeni işler, yeni evlilikler, [and] yeni bebekler."

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Nuri Bilge Ceylan’ın şaşırtıcı Marvel filmleri açıklaması

Vivo Y12

Dev pile sahip bütçe dostu akıllı telefon: Vivo Y12