in

League of Legends '2019 Cadılar Bayramı görünümüne bir göz atın

Ekim, yani Cadılar Bayramı yolda, bu da dünyadaki her oyunun bize tamamen farklı anatomilere sahip ve üzerine serilmiş klasik korku canavarlarının görüntülerini satarak para kazanacağı anlamına geliyor. Yılın en sevdiğim zamanı.

Ancak, vadesi geldiğinde kredi, League of Legends'ın 2019 Cadılar Bayramı derileri gerçekten çok güzel – oh hayır, işe yarıyor, oyun içi para birimlerini paraya çeviriyorum ve hesap bakiyemi düşünüyorum. Kader 2 ve Apex Efsaneleri arasında, parmak uçlarımda kalmalıyım. Her neyse, YouTuber SkinSpotlights ve League of Legends PBE'si, Riot'un bu yılki kanlı mantoda sunduğu tüm ürkütücü derilere hızlı bir bakış. Yapmadan önce, kısa bir not: Ne kadara mal olacaklarından emin değiliz, bu yüzden henüz çok fazla camsı göz almayın.

Cadı Brew Blitzcrank'ı kazıyorum. Kendimi ateşli ve sarhoş ediyor, güçlü bir cadı tarafından kullanılabilecek bir araç olduğumu düşünerek, insanları küfrederek, iç organlarımın sindirilmesini sağlıyor. Uhhhhh-

Kont Kassadin'in tabutu ve vampir toplaması biraz daha tipik. O bir vampir. Bir tabutla. Woooo. Büyüleyici Bayan Fortune, cehennem gibi şirin büyük bir jack-o-lantern arkadaşını çağırıyor. Her zaman büyük bir balkabağı atışı istemişimdir. Yüzü olan bir balkabağına kalkmak, dolaşmak, olmak kötü.

Bu yavruların dükkânı vurup havuzu yağmaladıkları hakkında bir haber yok, ancak bahislerin 31 Ekim'den önce gerçekleşeceğini iddia ediyoruz. Nasıl bildiğimizi sorma.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1838’den 2019 yılına sokak fotoğrafçılığı yolculuğu [Video]

Microsoft’tan yeni “modern” Windows için önemli açıklamalar