in

Orijinal Half-Life, bir nedenden ötürü yamalı kaldı

Vana Half-Life 3 üzerinde çalışıyor olabilir ya da çalışmayabilir. (Bu adam biliyor olabilir, ama gıcırtılı değil.) Ne? dır-dir üzerinde çalışıyor, çıkıyor, Half-Life. Dün — Half-Life piyasaya sürüldükten 20 yıl, 10 ay ve 19 gün sonra – Valve şaşırtıcı sayıda kuşkusuz küçük sorunları gideren oyun için yeni bir güncelleme yaptı.

İşte değişikliklerin tam listesi:

Bu düzeltmelerin hiçbiri, Half-Life'ı Steam Top 100'ün üzerine geri koyamayacak (20 yaşındaki bir tetikçi için şaşırtıcı derecede sağlam bir oyuncu sayısını sürdürmesine rağmen), ancak bazı şeyleri görmek biraz eğlenceli. şimdiye kadar adressiz gitti. Bunca zaman boyunca, örneğin, MP5'in tek oyunculu ve çok oyunculu yayılma faktörü tersine döndü – bu nasıl oldu? Sunucu tarayıcısındaki sütunlar da, usulsüz operatörlerin oyun tanımlarını sahte oyuncu sayılarıyla kullanmalarını engellemek için yeniden düzenlendi, ki şu an 2001'de olduğu gibi bir sorun değil.

Half-Life yaması, oldukça eski olmayan bir Half-Life 2'ye benzer bir mavi olmayan güncellemenin gelmesinden birkaç hafta sonra gelir. Ve evet, bu biraz garip , ama Half-Life harika bir tetikçi (ve HL2 de öyle) ve Valve'in her an patladığını ve sonra tozlanıp düzleştiğini görmek eğlenceli.

Half-Life'ı tüm orijinal ihtişamıyla denemek istersen, yardım edebiliriz. Burada, 16 MB RAM ve süper sıcak Voodoo 2 teknolojisi ile tamamlanmış, fantastik bir 1998 PC oyun platformu oluşturma kılavuzumuza göz atın.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dünyanın en hızlı mermi tren modeli için önemli gelişme [Video]

Huawei’den “bütçe dostu” 5G akıllı telefon açıklaması