in

Palladium'un resmi lisanslı botlarıyla Destiny 2'yi ayağınıza koyun.

Palladium'un resmi lisanslı botlarıyla Destiny 2'yi ayağınıza koyun.

Siz hiç kendinize Destiny 2'nin çok iyi olduğunu, bu nedenle dikkat çekici bir şekilde düşündüğünüzü düşündünüz mü? müthiş, sadece ayaklarını doğrudan içine sokabilmeni mi istiyordun? Öyleyse, sizin için biraz tuhaf ama yine de çok iyi haberlerim var: Yakında, en azından sembolik olarak en azından bunu yapabilirsiniz.

Bot ayakkabı! Resmi gerçek ayakkabı, savaştan sonra ayakkabıya geçmeden önce 1920'lerde uçak lastikleri üretmeye başladığı anlaşılan Bungie ve Palladium arasındaki ortaklığın izniyle. (Şirketin geçmişi aynı zamanda Fransız Dış Lejyonu ve Duran Duran'a da giriyor. Diğer pek çok şey arasında. Gerçekten de bir yolculuktur.) Bu noktada fiyatlandırma hakkında bir söz yok, ancak Palladium web sitesindeki benzer görünüşlü botlar genellikle düzenli bir fiyata yaklaşık 100 $. Bu çiftlerin üzerine sıvayan logoların olması kuşkusuz bu fiyatı biraz daha yukarı çekecektir.

GamesRadar'daki saygın iş arkadaşımla iyi bir çift ayakkabı için uygun bir fiyat olduğuna katılıyorum, ancak "iyi görünecekleri" önerisiyle ilgili bir sorun çıkarıyorum. Yani onlar gri. Ve kentsel kamuflaj ya da Vex'in kıçından düşmüş gibi görünen ilginç bir gri bile değil; sadece donuk, düz, bla gri. Işıltılı bitler nerede? Neon aksan mı? Sahip olduğunuz her şeyle kör edici biçimde çarpışan şatafatlı, rastgele süslemeler, ama botlar o kadar rahat ki onları yine de giymeye zorladınız mı?

Kader benzeri bir yetenek eksikliği olmasına rağmen, ayakkabıya verilen tepki oldukça olumlu görünüyor – kesinlikle en azından 276 dolarlık Fallout 76 ceketinden daha iyi. Zamanı geldiğinde botlar Bungie Mağazasından satın alınabilecek.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tesla Model 3 kamyonete dönüştürüldü; karşınızda Truckla [Video]

Apple "Mac'e Dön" alıyor