in

Riot, 2019 League of Legends Dünya Şampiyonası için yeni bir şarkı çıkardı

Riot, 2019 League of Legends Dünya Şampiyonası için yeni bir şarkı çıkardı

Her yıl, Riot League of Legends Dünya Şampiyonası için bir şarkı çıkardı. (Dragons'ın aslında 2014 yılında yaptığım şarkıları, aslında tanıdığım onlardan biri olan tek sanatçı olduğumu düşündüğüm Warriors'i hayal edin.) Bugün, 2019 Dünyaları için "Phoenix" adlı yeni bir şarkı çıkarmaya devam etti. "Cailin Russo ve Chrissy Costanza'nın performanslarını içeren.

(Düzeltme: Yazı, geçen yılki Dünya şarkısının K / DA'nın Pop / Yıldızı olduğunu söyledi, ancak aslında durum böyle değildi: The Glitch Mob, Mako ve The Word Alive'ı içeren Rise'du. Yine de, Pop / Stars aptalca akılda kalıcı bir K-pop pisti, hala kafamın içinde sıkışmış ve muhtemelen öldüğümde orada olacak ve bu yüzden karşılaştırma amacıyla kullanmaya devam edeceğim. Beni aşağıya indirmeye çalışmayın (aşağı aşağı aşağı).

Video, belki de şapkayı Pop / Stars'a bırakan terk edilmiş bir trene binmekle başlar, ama çok farklı bir pisttir: Esports sahnesi için daha yavaş, daha sessiz ve daha sıradan. Ayrıca, çok kötü bir mantar enfeksiyonuyla savaşan ya da seçtikleri mesleğin zirvesine ulaşma ve üstesinden gelme konusundaki güvensizlikleriyle ve korkularıyla karşı karşıya kalan Faker ve Caps gibi gerçek dünya profesyonellerinin görünümlerine de sahiptir. Muhtemelen ikincisi olduğunu düşünüyorum, ancak 1993'ten bu yana gerçekten müzikle uğraşmadım bu yüzden hiçbir şeye aşırı bağlı kalmak istemiyorum.

Buna rağmen trajik birliğim, bu parçanın K / DA'nın 2018'deki serbest bırakma seviyesine oldukça yakın olduğunu sanmadığımı söyleyeceğim. Genel olarak önceki şarkıların ve genel olarak Dünyaların genel temasına uyan kahramanlıktır, ama acı verici bir şekilde burnun üzerinde – "Kafandaki canavarı fethetmelisin ve sonra uçacaksın – Uç, Phoenix, uç" yavaş tempo, karşı konulmaz bir şekilde dans eden dansçının yüzündeki yutturmacadan yoksundur. İyi bir şarkı, beklediğimden biraz daha aşağı (aşağı aşağı aşağı, oh hayır yine oluyor).

2019 League of Legends Dünya Şampiyonası play-in aşamaları bugün sona erdi. Eylem, 12 Ekim’de Grup aşamasının başlangıcında başlayacak. Tam program burada ve eğer şarkı sözlerini seviyorsanız, biz de anladık.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Xiaomi’den kamerası gövdeden çıkan yeni akıllı telefon müjdesi

Amazon’s Lord of the Rings Prequel Series Casts Will Poulter in the Lead: Report

 Amazon’ların Yüzüklerin Efendisi Prequel Serisi Liderleri Başında Poulter Olacak: Rapor