in

Savaş Seçimi kıyamette 62 kişilik savaşlarla oynanması ücretsiz RTS'dir

Savaş Seçimi kıyamette 62 kişilik savaşlarla oynanması ücretsiz RTS'dir

Savaş Seçimi, gelişen hizipler, çok oyunculu bir odaklanma ve … korkunç ad. Bugün Erken Erişim'de çıktı. Oynamak ücretsizdir, ancak alışılmadık bir şekilde isteğe bağlı bir abonelik ile birlikte gelir.

Abonelik tabanlı başka herhangi bir PC RTS oyunu hakkında düşünmeye çalışıyorum ve boş bir çizim yapıyorum. Ödeme, oyunculara her dönemde kullanabilecekleri yeni teknolojileri netleştirecek, ancak yalnızca birkaç abone avantajı ile birlikte sadece abone maçlarında kullanılabilecekler. Hmmm.

Yine de ilgimi çekti! Çağ sistemi, insanlık tarihi boyunca bir kesimi beslemenizi sağlayan Empires Çağı'ndan daha fazla Milletlerin Yükselişidir, ancak bu hizip bir millet olarak başlamaz – bu noktaya ulaşmak için binlerce yılınız var.

Herkes Taş Devri'nde basit bir kabile olarak başlar, ancak çağlar boyunca ilerledikçe kabilenizin kimliğini oluşturabilirsiniz. Bronz Çağı boyunca, Avrupa Devrimi’nden sonra bir ülke seçmenize yol açan yeni yollar açarak Avrupa’ya ya da Asya’ya göç arasında seçim yapabilirsiniz.

Genlik'in yaklaşmakta olan 4X'i olan Humankind, benzer bir yaklaşım izliyor; burada her tarihi çağda yeni bir imparatorluk seçiyor, her yeni eklemeyle birlikte bir bonus ve tuhaflıklar listesi oluşturuyor. Her iki sistem de binlerce yıldır bu devasa, yekpare imparatorlukları oynamaktan biraz daha doğru görünüyor, ve ben medeniyetleri birbirlerinin üzerine geçmiş bir yığın gibi üst üste konabilecek şeyler olarak düşünmek fikrini seviyorum.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En iyi 2'si 1 arada dizüstü bilgisayar 2019: ihtiyaçlarınız için en iyi dönüştürülebilir dizüstü bilgisayarı bulun

En iyi 2'si 1 arada dizüstü bilgisayar 2019: ihtiyaçlarınız için en iyi dönüştürülebilir dizüstü bilgisayarı bulun

Xiaomi Mi 9T ve Xiaomi Mi 9T Pro teknik özellikleri Redmi 20 ve Xiaomi Redmi 20 Pro

Bütçe dostu Xiaomi Mi 9T hakkındaki söylentileri kesinleştiren detay