in

World of Warcraft'ın 10. Cüceleri Koşma Yardım Yarışması bu hafta sonu başlıyor

Bu hafta sonu World of Warcraft oynuyorsanız ve size yüklenen pembe saçlı cücelerin bir lejyonunu görüyorsanız, endişelenmeyin – kendinizi sadece Cücelerin Koşusunun ortasında buldunuz. Göğüs kanseri duyarlılığı için para toplamak için oyuncuların cüceler atıp Gnomeregan'dan Booty Körfezi'ne kadar tümüyle yarıştığı yıllık bir oyuncu etkinliğidir.

Tarafından organize edildi DravvieGnomes'un işletilmesi, konuttan sigortaya meme kanseri olan insanlara finansal yardım sağlayan bir yardım kuruluşu olan Pembe Fon için para topladı. Yarışmanın yanı sıra, burada bağış yapabilirsiniz. 2017 yılında, etkinlik 16.000 $ 'dan fazla para toplamayı başardı.

2017'den beri Blizzard, her sunucuda gerçekleşen ve NPC'lerin tezahüratıyla tamamlanan bir mikro tatille olayı kutladı, ancak oyuncu tarafından çalıştırılan etkinlik yalnızca Scarlet Crusade-Feathermoon'da gerçekleşiyor, yani çok fazla rekabet istiyorum. 12 Ekim'de saat 19: 00'da başlıyor.

Elbette şimdi iki WoW var ve Klasik oyuncular Bloodsail Buccaneers sunucusuna da katılabilecekler. Klasik versiyon 19 Ekim'de saat 19: 00'a kadar başlamadığı için, her iki oyunda da zaman yarışına sahip olacaksınız. Rota Klasik'te biraz daha zorluydu, ancak daha önce yarışa katıldınızsa, yeni bir meydan okuma için hazır olun.

Dravvie erken gösterilmesini önerir, böylece lonca davetini alabilirsin ya da yarışın planlandığı Discord kanalına gidebilir ve erken bir davet alabilirsin. İlk defa olup olmadığınızı kontrol etmek isteyebileceğiniz bir SSS de var.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz eko oluşturucu Terra Nil'de şehirleri değil doğayı kurun

Ücretsiz eko oluşturucu Terra Nil'de şehirleri değil doğayı kurun

Resmi açıklama geldi; Huawei’nin Android’e cevabı hazır!