in

2,5 milyarı gören Android’in en yenisi: İşte Android Q ve yeni özellikleri

İnternet devi Google, I / O etkinliğinde en son 2019 Android Q Sürüm duyuruldu. 2,5 milyar cihaza aktif olarak katılan işletim sisteminin yeni sürümü, önemli yeni özelliklere sahip.

GoogleI / O 2019 bağlamında birçok önemli duyuru yaptı. Geçmişe kıyasla 10 kat daha hızlı çalışır dijital yardımcısı google yardımcısı, insan gibi çalışan yapay zeka Dubleks sizin için bir form doldurabilir. yeni özelliklere kadar, Arama sonuçlarına artırılmış gerçeklik elemanları eklendi bunlardan sadece birkaçı. Ama gösterinin yıldızı her zamanki gibi android Öyleydi. Olay ile Android Q Beta 3Şirket ü mevcuttur, şirket yeni Android sürümüne gerçekten önemli yeni özellikler ekledi. İlk önce Karanlık arayüz modu dikkat uyandırdı. Şimdi işletim sistemine entegre edilmiş olan bu modda, kullanıcı arayüzü açılışta tamamen kararır. Bu mod OLED ekranlı Android telefonlar ve düşük ışıklı telefonlar için idealdir.

Yeni versiyonu da Kullanıcı deneyimini değiştiren altyapıyı kontrol edin da geliyor. Bu altyapı doğrudan iPhone X hayatımıza girdiğimiz kaydırma tabanlı kontrolü simüle eder. Fiziksel veya sanal anahtarları ortadan kaldıran bu kontrol sistemi çok pratik görünüyor ve geri düğmesini yok ediyor. Bunu yapmak için, ekranın sağ / sol tarafında ileri veya geri kaydırın.

Android Q ile güncellemek güvenlik ve çok tatmin edici bir gelişme. Proje yönetimi ile Google Play Store üzerinden güncelleme Son tarih başlar. Bu, güvenlik güncellemelerinin çok önemli olduğu anlamına gelir. normal bir uygulama güncellemesi gibi Şirket, süreci önemli ölçüde hızlandırmak için çabalıyor. Önemli bir sürüm veya özellik güncellemesi içermeyen bu işlem, kullanıcı ve güvenlik için çok iyidir.

Yeni sürüm, uygulama izinleri hakkında ayrıntılı bir sayfa sunar ve buradan ortak kontrol yapılmasını sağlar. GoogleAyrıca bildirim sayfasında önemli bir yeniliktir. Zaten Gmail’de bulunan bu özellik, mesajlarınızı ve mesajlarınızı okumak için yerleşiktir. bu mesajlara otomatik cevaplar üretir, Bu sistem biraz korkutucu görünüyor, ama yine de çok iyi çalışıyor. Bu sistem Türkçe dilini desteklemiyor.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Redmi TV 70 May Launch in India on September 17, Other Smart Home Devices Also Teased

 Redmi TV 70 17 Eylül'de Hindistan'da Başlayabilir, Diğer Akıllı Ev Cihazları

Vivo Z1 Pro to Go on Sale in India Today at 12 Noon via Flipkart, Vivo e-Store: Price, Specifications, Sale Offers

Vivo Z1 Pro Hindistan'da Satışa Çıkacak Bugün 12 Öğlen, Flipkart, Vivo e-Mağaza: Fiyat, Özellikler, Satış Teklifleri