in

Alienware tek bakışta açılan oyun canavarlarını tanıttı

Alienware tek bakışta açılan oyun canavarlarını tanıttı

Alienware oyun bilgisayarı serisini yeniledi. Dikkat çekici IFA 2016'da sunulacak bilgisayarlar.

Büyük düşünürsek, oyun bilgisayarlarının en büyük sorunları nelerdir? Abi, "Weight" ve "Thickness". Bu cesur oyun bilgisayarlarından kurtulmak için önemli çaba sarf eden az sayıda büyük üreticiden biri olan Alienware, Berlin’deki yeni nesil ürün hattını tüketicilere tanıttı Dizüstü bilgisayarlar için GTX serisi sunan Alienware, tüm GTX serisini ürünlerinde konumlandırdı.

Yeni Alienware 13 GTX 1060, Alienware 15 GTX 1070 ve Alienware 17 serisinin en üst modeli GTX 1080 İle donatılmış. Bu sistemlerle, yeni nesil Alienware, daha gerçekçi bir oyun deneyimi isteyen kullanıcılar için tasarlanmıştır. VR hazır Özelliği de güzel bir seçenektir çünkü barındırıyor. Acer geçenlerde bilgisayarında yer aldı Tobii Alienware 17'de kullanıcılara göz izleme sistemi de sunulmaktadır. Bu sistem ekran ve klavye aydınlatmasını azaltmak, cihazda Alienware logosunu göstermek ve aktif olarak ekrana bakmadığınızda cihazı açmak gibi yeni özellikler içerir. Bu özelliğin önümüzdeki günlerde başka bir MSI oyun bilgisayarı üreticisi tarafından sunulması bekleniyor.

Alienware markasına bakarsak, oyun bilgisayarlarını daha ince bir biçimde kullanıma sunmak için ciddi çaba sarf edildiğini görüyoruz. Marka, kullanıcılarına her yeni modelde daha ince ve daha hafif ürünler sunmak için yeni adımlar atıyor. Eskisine göre yeni seri Yüzde 20 öne çıkan teknik detaylar. Bakarsak, 13 serisinin yeni neslinin 28 mm'den 22 mm'ye ve 17 serisinin 30 mm'ye düştüğünü görebiliriz. En büyük 17 inçlik serinin ağırlık değerlerine bakarsak 4,42 kg ağırlık. Serinin en küçüğü Alienware 13 2,73 kg Ağırlık.

Intel 15 ve 17 serisi 4.1 GHz Core i7 6820HK işlemci ve DDR4 RAM de tanıtıldı. Alienware 13 ve Alienware 15 ve 17'nin Aralık ayında kullanıcılarla buluşması bekleniyor.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

“Nexus” ismi tarih oluyor; “Pixel” telefonlar geliyor

“Nexus” ismi tarih oluyor; “Pixel” telefonlar geliyor

sony

Sony’den 3.200 dolarlık altın kaplama walkman