in

Amerika – Çin savaşı odağında ilginç iPhone üretim açıklaması

ABD ile Çin arasındaki ticari savaş taşları, yerini alacak çok büyük gelişmelerle doludur. Bu konuda elma özellikle iPhone Odak tehlikede.

Bildiğiniz gibi iPhone'lar da dahil olmak üzere birçok Apple ürünü doğrudan Çin'de üretiliyor. Demek Amerika ile Çin arasında. ticaret savaşı Apple gelecekte zor zamanlar geçirmeli. Doğrudan üretimin yasaklanması beklenmiyor, ancak yüksek vergiler, sürecin artık karlı olamayacağını söylüyor. Bu durum Apple gibi birçok üreticiyi meşgul ediyor. Ancak, Apple'da önemli bir gelişme var. Bir numaralı tedarikçi FoxconniPhone ve iPad üretimini ihtiyaç duydukça Çin'den almaya hazır olduklarını söyledi. Apple ve üretimini açıklayan Foxconn, "üretim kapasitemizin yüzde 25'i Çin dışına yerleştirildi" Amerikan pazarındaki talebi tam olarak karşılayabilir. Dedi. Bu Apple için iyi görünüyor, ancak gördüğünüz gibi, Çin'de üretim gerekiyor. Sadece Amerika Birleşik Devletleri'nde ürünlerini satmayan teknoloji devi, diğer birçok şirket gibi ABD-Çin Savaşı'ndan oldukça zarar veriyor gibi görünüyor.

Mevcut gelişmeler bunun kesinlikle mümkün olmadığını gösteriyor. Bu yıl şirketten iPhone XI, XI maks. ve XR 2019 Üç farklı model var. Eylül ayında başlatılacak olan telefonların bu yılki ödüllerini alması bekleniyor.

Şirketin en yeni profesyonel donanım ürünleri

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sony 200-600mm F5.6-6.3 G OSS ve Sony 600mm F4 GM OSS

Sony’den vahşi yaşam ve spor fotoğrafçılarına iki yeni armağan [Video]

Huawei Mate 30 Pro Allegedly Spotted in Testing, Shows Wide Notch and Dramatically Curved Display

Huawei Mate 30 Pro'nun Test Sırasında Lekesi Olduğu, Geniş Çentik Gösterdiği ve Dramatik Eğimli Ekran Gösterdiği