in

AnTuTu’ya göre nisan ayının en iyi fiyat performans telefonları

AnTuTu, geçenlerde nisan ayında En güçlü Android akıllı telefon modelleri Listesi. Şimdi ayın para telefonları için en iyi değeri açıkladı.

Nisan ayında yayınlandı para telefonları için en iyi değer Liste bu ay iki farklı fiyat kategorisi içeriyor. Snapdragon 710 işlemci ile birinci sınıf 147 – 294 ABD doları lideri Meizu X8 Model devam ediyor. İkinci sırada Meizu Not 9üçüncü sırada Xiaomi Mi SE çık dışarı. Bu kategoride Türkiye’nin de resmi olarak satılması bekleniyor Redmi Note 7 Pro da yerini bulur. 294 ve 442 dolar arasındaki ilk üç model bir Snapdragon 845 işlemci ile donatılmıştır. ZTE Akson 9, Meizu 16. ve Xiaomi Mi 8 dışarı çıktığımız gibi. Bunu Lenovo Z5 Pro GT, Smartisan R1, Xiaomi Mi 9 ve Mi Mix 2S izliyor.

Ve Xiaomi sadece bu model akıllı telefonların Türkiye'deki fotoğraflarını imzaladı. Paralı telefonlar için yüksek değer şu anda Türkiye değil, dünya çapında büyük ilgi görüyor. Özellikle 1.000 $ 'ın üzerindeki bayrak gemileri dünya çapında çok pahalıdır. Ek olarak, orta seviye cihazlar artık üst düzey bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Bütçe dostu modeller artık bayrak gemileri ve kamera sistemleriyle bile donatılmıştır. Bu sayfada daha fazla gelir elde ederek daha fazla kazanç elde eden şirketler, sektörleri kullanıcı ihtiyaçlarına göre değiştiriyor.

Huawei Signature gözlük modeli

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Samsung Galaxy Note 10 Plus 5G Image Surfaces Online, Shows a Triple Rear Camera Setup

Samsung Galaxy Note 10 Plus 5G Görüntü Çevrimiçi Olduğunu, Üçlü Arka Kamera Ayarını Gösteriyor

Türkiye’den de girilebiliyor! Game of Thrones tasarımlı Xbox çekilişi [Video]