in

Avengers oyununun sahip olduğu Avengers: Infinity War gizemi

Uzun zamandır beklenen Kare Enix Yenilmezler nihayet E3 2019'da yayınlandı. Ama oyunda Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı Bir bulmaca gibi.

Uzun zaman bekledik Yenilmezler ilk römork E3 2019"Ayrıca gösterir Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı Ayrıca bir tartışma üretti. Sonsuzluk Savaşı'nın ne zaman başladığını hatırlıyor musunuz? Şahin Gözü taraftarların dikkatini çekmişti. Hawkeye'nın nerede olduğunu uzun süredir tartışırken, birçok teori internette yerini aldı. Sonra, elbette, bu bilmece oyunsonu filminde çözüldü. Ancak aynı tartışmaya geri döndük. Square Enix'i imzaladığından beri, oyundaki orijinal 6 Avengers'ın sadece 5'i oyunda. Ve evet, eksik isim tekrar Hawkeye Bu olur.

Hayranlar bu ayrıntıyı Twitter tartışmasında fark ettiler, ne yazık ki net bir cevap yok. Çünkü oyun hakkında çok şey biliyoruz. sınırlı, İlk ifadeler, oyun Hawkeye'nın oynanabilir karakteri olmasa bile. çünkü Demir Adam, Kaptan Amerika, Kara Dul, Thor ve HulkAçıklamada, beş karakterden oluşan 5 kişilik bir takım çalınabilir. Tabii ki henüz oyuna hiç katılmamış olabilir …

Oyun bizi karamsarlığa düşürüyor. Kahramanlarımız, popüler desteğin en yüksek olduğu bir olayla uğraşırlar. Kente yapılan saldırının ardından, kahramanların büyük kayıpları dışlanmakla suçlanıyor. Ancak işler bundan sonra başlar.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Google

 Google’ın YouTube’u, Çocuklar Üzerinden Veri Toplamak için 170 Milyon $ Ceza Ödeyecek

UNIX OS - 50 yıl ve sayım

UNIX OS – 50 yıl ve sayım