in

Beklenmedik gelişme; Google Pixel 4 resmi olarak duyuruldu!

Google Pixel 4

Dakikalar önce teknoloji dünyasında çok fazla görmediğimiz bir olay yaşandı. İnternet devi Google, ilginç bir adım atarak yeni akıllı telefon modeli Google Pixel 4 için resmi bir duyuru yaptı.

İlk sızıntıları geçtiğimiz günlerde @OnLeaks tarafından yapılan Google Pixel 4, dediğimiz gibi Google tarafından resmen duyuruldu ve cihazdan ilk fotoğraf paylaşıldı. Firmanın önümüzdeki aylarda tüm detaylarıyla tanıyacağı model, sızıntıda da gördüğümüz üzere arkasında çok büyük bir kamera modülü taşıyor. Biliyorsunuz eylül ayında tanıtılacak iPhone XI ve iPhone XI Max modellerinin arkasında da böyle büyük bir kamera modülü yer alıyor. iPhone’lardaki bu modülde üç adet kamera bulunurken, Pixel 4 burada iki adet kamera barındırıyor. Bağlantı tarafında USB-C kullandığını bildiğimiz cihazın, gücünü Snapdragon 855 işlemciden ve en az 6 GB RAM’den alması bekleniyor. Tahmin edebileceğiniz üzere kutusundan güncel sürüm Android Q ile çıkacak Pixel 4, firma tarafından söylenmiyor olsa da @OnLeaks’e göre stereo hoparlör ile geliyor. Üzücü şekilde 3.5 mm kulaklık girişini bünyesinde barındırmayan telefon, oldukça ses getiriyor. Modelin özellikle kamera performansı çok merak ediliyor. Biliyorsunuz diğer Pixel’ler bu konuda “yapay zeka” altyapıları ile harikalar yaratıyor.

Maalesef diğer Pixel cihazlar gibi hayır. Kişilerin sadece yurt dışından gelebileceği telefon, her açıdan merak uyandırıyor. Sızıntıların önünü kesmek adına cihazı erkenden duyuran Google, dediğimiz gibi pek görülmemiş bir adım atıyor.

Bütçe dostu Nokia 2.2

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Amazon Fined EUR 4 Million in France Over Competition Issues: Report

 Amazon, Fransa'da Rekabet Sorunları Üzerine 4 Milyon Avroya Para Cezası Verdi: Rapor

iPhone XI ve XI Max için ortaya çıkan “geç kalınmış” kamera detayı