in

Bu kez motosikletler de potada; Amsterdam yeni içten yanmalı motor yasağıyla gündemde

Eski araçlarda ilk yasaklı hareketini kısa bildirim planlamasıyla gerçekleştirecek olan Amsterdam belediyesinin hava kirliliği konusunda çok net kuralları var.

Pek çok ülkenin küresel ısınmanın etkisini azaltmak için, özellikle 2016'dan itibaren önemli adımlar attığını gördük, belediyelerin ve şehir konseylerinin ortak kararları doğrultusunda, özellikle turist değeri yüksek şehirlerde radikal grevler iyi planlanıyor. Almanya Berlinİtalya'dan Romaİspanya, Madrid ve Fransa Paris Motor odaklı bu hareketlerin yanı sıra, arabalar şehir merkezini görmeyecek. Yaklaşık 3 yıldır devam eden bu süreçte duyduğumuz isimlerden biri olan Amsterdam Belediyesi, 2030 Yürürlükte olması gereken yeni bir kararın duyurulması. Bu sefer motorsiklet almaya karar verdim Dizel veya benzin ayırt etmeden kapsamlı yasak Devreye.

Devlet sermayesi tarafından verilen ve önümüzdeki yıllarda daha da önemli adresler beklediğimiz bu karar, gelecek yıl uygulanacak olan başka bir temel taşının uygulanmasını destekleyecektir. 2020'den itibaren, 15 yaşın üzerindeki araçlar belirli rotalarda araç kullanamayabilir. Bu konuda açıklama yapan Hollanda İşçi Partisi üyesi Sharon Dijksma, hava kirliliğini sessiz bir katil olarak nitelendirdi ve bunun Amsterdam'daki en büyük sağlık tehditlerinden biri olduğunun altını çizdi. Karbon yayıcı yolcu otobüslerinin girişinin arifesinde son yasaklar bağlamında, 2022'den itibaren belirli rotalara erişmek mümkün olmayacaktır. halihazırda Yaklaşık 3.000 Amsterdam'da elektrikli araçlar için ve 2025 yılına kadar şarj istasyonu bulunmaktadır. 23,000Kalkmak istiyor.

Xiaomi elektrikli bisiklet

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Huawei FreeBuds 3 Unveiled With Active Noise Cancellation, Mate X May Go on Sale Next Month

 Huawei FreeBuds 3 Aktif Gürültü Engellemesi İle Açıklandı, Mate X Gelecek Ay Satışa Çıkabilir

Xiaomi Testing an Ad Switch Tool in MIUI to Let Users Opt Out of Seeing Ads

 Xiaomi, kullanıcıların reklamları görmekten vazgeçmelerini sağlamak için MIUI’de bir reklam değiştirme aracını test ediyor