in

Core i9 işlemcili dizüstü bilgisayar: HP ZBook Studio x360

HP ZBook Studio x360

HP, yaratıcı profesyonellere yönelik geliştirdiği yeni dizüstü bilgisayarları görücüye çıkardı. HP ZBook Studio x360 olarak adlandırılan bilgisayar Intel’ın yeni işlemcisi Core i9’dan güç alıyor.

Intel Core i9 işlemcisiyle sanatçıları ve tasarımcıları hedef alan bilgisayar performansta sınırları zorluyor. HP ZBook Studio x360, hareket halindeyken 3D veya video düzenleme için 128 GB’a kadar NVIDIA Quadro P2000 grafik işlemcisini ve 9.nesil Intel işlemcisini bünyesinde barındırıyor. ZBook Studio x360, adından da anlaşılacağı gibi, dizüstü bilgisayar ve tablet deneyimini bir arada sunuyor. Kullanıcılar ZBook Studio x360’ı isteğe bağlı olarak parlama önleyici dokunmatik ekranla satın alabiliyor. 15 inçlik Retina ekranlı MacBook Pro’nun ekranından yüzde 20 daha parlak olan bilgisayarın Dell XPS UltraSharp 4K ekranından yüzde 50 daha parlak ekrana sahip olduğu belirtiliyor. HP ayrıca abonelik tabanlı bir donanım ve hizmet paketi olan Z Club’ı da duyurdu. Z Club aboneleri, paketlerini ücretsiz olarak üç ay boyunca kullanabilicek.

HP Studio x360’ın başlangıç fiyatı 1,499 dolar, ZBook Studio, ZBook 15 ve ZBook 17 fiyatları ise 1,349 dolardan başlıyor.

Galaxy Note 9 resmi tanıtım videosu

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Huawei Nova 5z With Quad Rear Cameras, Hole-Punch Display Launched: Price, Specifications

Huawei Nova 5z, Dört Arka Kamerada, Delgeç Ekranı Başlatıldı: Fiyat, Özellikler

Montblanc Summit 2

Lükste sınırları zorlayan akıllı saat: Montblanc Summit 2 [Video]