in

Designated Survivor 3. sezon fragmanıyla boy gösteriyor [Video]

24 siparişini biliyoruz Çam sutherlandAtanmış Survivor şimdi Netflix'te görünecek. Serinin üçüncü sezonu kahramanlarımızın zor günlerle karşı karşıya olduğunu gösteriyor.

Özel Survivor Aslında, iki ya da iki mevsim ekranda ABC Amerikan yayıncısındaydı. Ancak ikinci sezonun finaliyle programın istasyon tarafından iptal edildiği ortaya çıktı. ABD dışında yayımlanan hayatta kalanlar Netflix Projenin devralındığını açıkladı. Böylece hayranlar rahatladı. Tayin Survivor'daki olaylar Amerika'da büyük bir felaketle başlar. Beyaz saray ciddi bir saldırı ve birçok önemli politikacı ve başkan ölüyor. ABD yasalarına göre, böyle bir durumda, belirli görevdeki kişiler başkanlığı otomatik olarak üstlenirler. Bakanlar arasında hayatta kalan tek kişi Tom Kirkman Afet sonrası otomatik olarak cumhurbaşkanlığına getirildi. Normalde kimseyi ilgilendirmeyen bir bakanlıkta çalışan ABD Başkanı Tom Kirkman, bu zor zamanlarda ülkeyi yönetmeye çalışıyor.

Serinin üçüncü sezonundaki tüm felaketlerden ve zor zamanlardan sonra Amerika'da yeniden seçim yapıyoruz. Mevcut Başkan Tom Kirkman Aday olmayı planlıyor, ancak sözlerinden bazıları onu belaya sokuyor. Kendini daha iyi ifade etmek ve halkın kalbini yeniden kazanmak için büyük çaba sarf etmek gerekli görünüyor.

Üçüncü sezonun bölümleri ile belirlenmiş Survivor 7 HaziranSeyircide olacak. Dizi için sizlerle paylaştığımız heyecan verici heyecan, haberlerimizin girişinde görülebilir.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

OPPO Reno Lite

Sürpriz model OPPO Reno Lite ortaya çıktı

Eriyen pazarda Samsung’u geçen Huawei’den önemli başarı