in

Dev pile sahip bütçe dostu akıllı telefon: Vivo Y12

Vivo Y12

Kısa süre önce, detaylarını aşağıda sıralanan çarpıcı hızlı şarj teknolojisini tanıtan Vivo, bir telefonu da duyurdu. işte Vivo Y12 ve bilmek zorunda;

Akıllı telefon pazarında yenilikçi şirketler in vivoürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Bu noktada görünen yeni model Vivo Y12ilk tam 5.000 mAh Bataryanın kapasitesi dikkat çekici. Bu batarya sayesinde, telefon çok uzun bir ömür vaat ediyor. 6.35 inç ekran ve 1544 × 720 piksel ekrana sahip olan telefonun çentiğin içine damlar, kuvvet Helio P22Bu telefon hizmetleri konusunda çok iddialı değil 3 GB veya 4 GB RAM ile. 32GB / 64GB depolama seçenekleri ve microSD Akıllı telefonun arkasında, yuvası ile birlikte 13 megapiksel F2.2 + 8 megapiksel F2.2 geniş açı + 2 megapiksel F2.4 derinlik İki kamera ile kurulum. Kamera önünde 8 megapiksel F1.8 bir Vivo Y12kutunun dışında Android Pastası Funtoch OS 9 en üste kuruludur. uç yan microUSB Telefon dönüşümlü olarak mavi ve kırmızı Aralarından seçim yapabileceğiniz iki farklı renk Sahipleri.

Cihaz parmak izi sensörünün arkasında ve genellikle ince çerçeveli 160 euro giriş fiyatı ile. Telefonun Türkiye üzerinden araç isimleri alması bekleniyor.

Şirketin Apex modeli

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kader dans topluluğu Husky Raid, Ay’daki bazı vahşi hareketleri yakalamak için geri döndü

Kader dans topluluğu Husky Raid, Ay’daki bazı vahşi hareketleri yakalamak için geri döndü

HP Pavilion X360 With Built-in Alexa Support Launched in India, Priced Starting Rs. 45,990

 HP Pavilion X360 Dahili Alexa Desteği ile Hindistan'da Piyasaya Sürüldü, Fiyatlandırıldı. 45990