in

Diesel ve Emporio Armani imzalı iki yeni WearOS akıllı saat

Diesel ve Emporio Armani akıllı saat

IFA 2019 akıllı saat konusunda bir çok duyuruya krema oldu. Şimdi bulayın iki yeni modeliyle dizel ettik Emporio Armani orada markaları katıldı,

Burada karşımıza çıkan ilk akıllı saat Emporio Armani Smartwatch 3 oluyor. Yuvarlak gövdeeli şık bir tasarım bulundu Qualcomm Snapdragon Aşınması 3100 işlemciden alıyor. Özel moduyla 2-3 gün pil ömrü sunabilen model, bir mikrofon ile hoparlör ürünine sahip. Bu sayede telefon görüşmesi için gidenilen ürün, aynı zamanda Google Asistanı etkileşimi de getiriyor. Akıllı telefonlarla Bluetooth Sownern haberleşen saat, GPS donanımına sahip ve nabız oilçümü yapabiliyor. 6 farklı yapısal rengiyle alınabiliyor WearOS işletim sistemili modelin, türlü alanda aktivite takibi yapabildiği söyleniyor. Henüz fiyatı açıklanmayan saat, ekimdeki raflardaki yerini alıyor.

İlginç bir tasarım çizgisine sahip olan Eksenel Dizel, farklı kaynak rengine sahip. Oldukça heybetli saat ve yuvarlak bir odada bulunan saat, paslanmaz çelik bir odada üstü kuruluyor. WearOS işletim sistemi sahip olan ve telefonlarla bağlantı kurabilen model, mikrofon ile hoparlör ürünine sahip. Bu sayede Smartwatch 3 gibi telefon görüşmesi için pazarilen ürün, yine Google Asistanı etkileşimi de getiriyor. GPS birimi unutulmayan modelin, nabız ölçüm özelliği de sunuluyor. Ekim ayında çıkacak saat, söylendiği kadarıyla 350 dolar yurt dışı fiyatına sahip.

Garmin imzalı yeni yeni modeller

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

It’s going to get easier to sort and install (or avoid) optional Windows 10 updates

It’s going to get easier to sort and install (or avoid) optional Windows 10 updates

Corsair's K65 LUX mekanik klavyesi Amazon'da 80 $ 'a düştü (50 $ kapalı)

Corsair's K65 LUX mekanik klavyesi Amazon'da 80 $ 'a düştü (50 $ kapalı)