in

DJI Osmo Action ve GoPro Hero 7 Black karşı karşıya

DJS ilk hareketli kamera DJI Osmo Eylem ile GoPro Hero 7 SiyahKarşı Buna karşı çıktık. Her iki hareketli kamera da özellikleri ile aşırı meraklıları cezbeder. Arka ekranlarla karşılaştırıldığında, DJI Osmo Action'taki ekran GoPro Hero 7 Black'de kullanılan ekrandan daha büyük. Daha büyük ekran sayesinde, DJI Osmo Action kullanmak Hero 7 Black'den daha kolaydır.

Hero 7 Black'in lenslerini değiştirmek mümkün olsa da, Osmo Action'ın vida sistemi biraz daha basit. İki kamera, iki mikrofon, değiştirilebilir bir batarya ve neredeyse aynı ağırlıkta, her iki kamera da aynı görünüyor. Her iki kamera da 12 megapiksel çözünürlüğe sahip 1 / 2.3 inç CMOS sensör özelliğine sahiptir. Saniyede 60 kare hızında 4K video destekleyen kameralar arasında Osmo Action, HDR videoyu desteklemiyor ve Hero 7 Black, HDR videoyu desteklemiyor. Kameralar su altında kolayca kullanılabilir ve ayrıca ses kontrolüne de sahiptir. Hero 7 Black Live desteği sunarken, Full HD'de saniyede 240 kareye kadar kayıt yapabilen Osmo Action için canlı destek yok. Elektronik görüntü sabitleme sayesinde her iki kameranın da bulanıklığı en aza indirdiğini söyleyebiliriz.

DJI Osmo Action ile ilgili ayrıntılar burada, Kahraman 7 Siyah. burada tıklayarak. Kameraları haberin devamından ayıran farklılıkları görebilirsiniz. Türkiye’nin satış fiyatı belirsiz Osmo Eylem, S Türkiye'ye gelmek için sabırsızlanıyoruz.

DJI Osmo Action'tan video

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Torn Banner Studios, Chivalry 2 blog serisine retrospektif olarak başladı

Avengers Endgame filminin düzelttiği Doctor Strange hatası