in

Dünyanın ilk çocuklar için tasarlanmış “modüler akıllı telefonu” [Video]

Teknolojiyle çok erken bir aşamada ilgilenen çocukları korumak isteyen ebeveynlerin farklı yaklaşımları vardır. Özellikle çocuklar için Novus modüler akıllı telefon Bu durumla birlikte kaybolur.

Akıllı Telefon Ebeveynler, çocuklarını büyüdükçe zararlı içerikten korumak ister. Bu nedenle, çok ilginç yöntemler kullanan aileler artık çocuklarını kontrol etmek için farklı yöntemler kullanmak zorunda değil. hazır Novus modüler telefon Bu sayede aileler çocuklarının bulunduğu yere kolayca ulaşabilirler. Bu modüler akıllı telefon her zaman akıllı saat işlevi görebilir ve istenirse hoparlör olarak da kullanılabilir. Aynı zamanda, bu cihaz zararlı içerik içermediğinden çocukların eğlenmesini sağlar. Bu tercih sebebi gibi görünüyor. Ebeveynlerin ve çocukların eşleştirildiği bu cihaz, çocuklar için ergonomik olarak tasarlanmıştır.

Ebeveynler çocuklarının GPS ile nerede olduğunu anında öğrenebilirler. Novus taşınabilir modüler cihaz, akıllı asistan ve akıllı saatin işlevlerini tek bir cihazda birleştirmek için işlevler. Bu cihazla çocuklar interneti kolayca kullanabilir ve irtibatta kalabilirler. Smart Assistant'a entegre olan bu cihaz, basit ses komutlarını algılayarak da bir hoparlör görevi görebilir. Şu anda ayrılmış olan bu cihaz, 199 ABD doları Bunun yerine, 149 dolara satın alabilirsiniz. Bu indirim sadece kısa bir süre için geçerlidir. Şu an hangi ülkelerde satılacağı belli değil, telefonun ilk satışı ABD'de görünüyor. İsteğe bağlı olarak, önümüzdeki günlerde diğer bölgelerde de dağıtılacak.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

AMD Zen 4'ü yükseltmek mi istiyorsunuz? Yeni bir anakart gerekebilir

AMD Zen 4'ü yükseltmek mi istiyorsunuz? Yeni bir anakart gerekebilir

AMD, 1080p oynatıcılar için bir grafik kartı olan Radeon RX 5500'ü tanıttı

AMD, 1080p oynatıcılar için bir grafik kartı olan Radeon RX 5500'ü tanıttı