in

Elon Musk’ın “Boring Company” tünelleri ne fayda sağlayacak? [Video]

Elon Musk, Harici olarak SpaceX ve Tesla'dan Sıkıcı şirket aynı zamanda bir şirketin lideridir. Bu şirketten tünel yapan yeni bir video var.

Elon Musk, onun tarafından kurulan şirket "Sıkıcı şirketOlan bugünün en büyük sorunlarından biri. trafik kargaşa bir çözüm bulmaya çalışın. Çünkü yoğun trafikte kalmaktan bıktı. İcra Kurulu Başkanıprojeyi yavaşlatmadan çalışmaya devam ediyor. Yüklü sistemi ile LAX (Los Angeles Uluslararası Havaalanı) ve şehir merkezi miskbu projeyi çok ciddiye alıyor. Boring Company tarafından yayınlanan bir videoda banliyö tünellerinin faydaları gösteriliyor. "Yarışmak istiyor musunuz? Doğrudan yukarıda görebileceğiniz İniz, kısa bir mesafeden de olsa tünellerin zaman tasarrufunu açıkça göstermektedir. Normal yolu kullan Tesla Model 3 Trafiğe ve ışığa çok fazla zaman harcanır, tünel tünele iner çünkü “tren kadar hızlı” sürüş yapmanın önünde bir engel yoktur. Video, aracın tünele girdiğini, yardımcı tekerlekler olmadan geçtiğini, Elon Musk ise araçların resmi olarak açılmasının ardından tünelde olduğunu gösteriyor. otomatik pilot yolu kullan.

Yaklaşık 1,6 km uzunluğundaki tüneldeki ilk denemeler sistemin gerçekten işe yaradığını gösteriyor. Herkes bu sistem yoğun bir şekilde kullanıldığında nasıl olacağını merak ediyor. Bunun düzenli ve düzenli bir seyahat deneyimi olduğu tahmin edilmektedir. Değilse, durum yukarıdakilerden farklı değildir.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Apple

 Apple'ın Japonya'daki En Büyük Mağazası Tokyo'da Cumartesi'de Açılıyor

Lenovo Z6 Pro, K10 Note, A6 Note Smartphones Launched in India: Price Specifications

 Lenovo Z6 Pro, K10 Not, A6 Not Hindistan'da Açılan Akıllı Telefonlar: Fiyat Özellikleri