in

Ferrari resmi kaynaklarından yeni hibrit otomobil için ilk paylaşım

Ferrari

Ferrari imzalı hibrit otomobilin meraklı beklemesi devam ederken, resmi kaynaklardan ilk iz heyecanını artırmak için yeterli.

Ferrari ürün yelpazesine yeni bir ivme kazandırmak amacıyla geliştirilen hibrid model şimdi son dönüm noktasına ulaştı. 29 MayısTürkiye'de özel etkinlikte doğacak olan araba bir süredir sıkı programımızdaydı. Prototip versiyonunun son haftasında çekilen kamera hakkında henüz resmi bir bilgi bulunmuyor. F173 Ferrari nihayet kodladığımız modele duyduğumuz heyecanı arttırmaya başladı ve adı basına henüz yansıtılmadı. Resmi kanallarının resmini veren İtalyan yapımcı, piyasaya sürüldüğü güne dek gölge oyunları oynamaya devam ediyor gibi görünüyor.

Şu anda, aracın arkasında ipucunun üzerinde sadece bir kare açıktır. Önceden prototip versiyonunda görülen egzoz çıkışları buradaki yerlerini bulurken, tasarımın yavaş yavaş katlanabildiğini de görebiliriz. Ayrıca kayda değer, uzun süredir devam eden Ferrari hatlarını değiştirmek için arka duraklar da dahil olmak üzere, bu sistemin potansiyeli. 3,9 litre V8 Motordan beklediğimiz hibrit model, 980 bg'nin üzerine çıkması beklenen üç elektrikli motorla çalışmaya dahil edilecek. Gelişmeler LOG.com.tr'de gerçekleşecek.

Aston Martin DBS Superleggera ve James Bond birlikte

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Müziksiz uyuyamayanlara işlevsel Spotify özelliği

“Nirvana’ya ulaşan” robot müzik grubu: Compressorhead [Video]