in

Game Pass ve Live Gold’u bir araya getiren Xbox Game Pass Ultimate ve Türkiye fiyatı

Xbox Game Pass Ultimate

Yazılım devi Microsoft,Xbox Game Pass ve Xbox Live Gold ile eşleşen Xbox Game Pass Ultimate Türkiye'de satışa sunulan paket.

Resmen 16 Nisan'da sunuldu Xbox Game Pass Ultimate, şimdi türkiyede Xbox oyuncular tarafından da satın alınabilir. doğrudan doğruya buradan Kullanılabilir paket, aylık 83.99 USD fiyat etiketi ile. Kullanıcıların hem kapsamlı Game Pass katalogundan hem de Live Gold altyapı tekliflerinden tek bir ödemeyle faydalanmalarını sağlayan paket, şirket tarafından şu şekilde sunulmuştur:Xbox Live Gold ve çok düşük bir aylık fiyata 100'den fazla kaliteli oyun. Arkadaşlarınla ​​oyna ve bir sonraki favori oyununu keşfet. Xbox Game Pass Ultimate'a katıldığınızda, kalan Xbox Live Gold veya Xbox Game Pass Ultimate'a Xbox Game Pass üyeliğiniz 36 aya kadar uzatılır. Tüm dönüşümler kesindir."

Microsoft burada gerçekten büyük bir indirim yapıyor. Şimdilik yalnızca paketleyin 5,90 DolarSatın alınabilir. Sonra tekrar 83.99 USD -acak son Paket oyunculara ilham veriyor gibi görünüyor. Fiyat başlangıçta yüksek gözüküyor, ancak Game Pass'da 100'den fazla oyun var. Her ay aynı anda Canlı Altın ayrıca ücretsiz oyunlar Verilen. Göz önünde bulundurulduğunda, oyuncular kısa sürede ödedikleri parayı alabilecek gibi görünmektedir.

Şirketin tamamen dijital Xbox One'ı

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

IFA 2019: Amazon Launches a New Fire TV Cube, Along With Other Fire TV Edition Products

 IFA 2019: Amazon, Diğer Fire TV Sürümü Ürünleri ile Birlikte Yeni Bir Ateş Küpü Açtı

Afrika yeşil maymunundan “drone” için şaşırtan savunma