in

Geleceğin oyun servisi Google Stadia hakkında heyecan yaratan duyuru

İlk Oyun Geliştiriciler Konferansında (GDC) tanıtıldı Google arazi ölçüm aleti İçin önemli bir duyuru yapıldı. En meraklı detaylar yakında açıklanacak.

Google Stadiaoyun dünyasının geleceği olarak görülüyor. Stadyum bilmeyenler için Bulut tabanlı oyun servisi, Bu platform buluttan uzak büyük bir sunucu tarafından desteklenmektedir. Yani oyunlar sisteminizde başka bir sunucuda değil, bu sunucuda oynanır. Bu yüksek sistemi gereksiz kılar Google Stadia, Alanın geleceği, fiziksel oyun konsolu olmadığını gösteriyor. Artan internet hızları ve donanım fiyatları nedeniyle, kağıt üzerinde herkes için önemli olan hizmetin resmen satıldığı bilinmemektedir. İşte bu konuda yeni bir açıklama Googlegelecek yaz Stadia abonelik ücreti, yayın tarihi ve oyunlar resmen açıklandı. Bu haber oyuncular arasında gerçekten heyecan verici. İlk duyurusu, 100'den fazla oyunla ilk kez sahneye çıkacağını belirtiyor. arazi ölçüm aletiTeknoloji dünyasında, sadece oyun merakla bekleniyor.

İnternet bağlantınıza bağlı olarak dizüstü bilgisayarınızdan, masaüstünüzden, tabletinizden veya telefonunuzdan 4K veya Full HD Oyunun yüksek çözünürlükte tadını çıkarmanıza izin veren servis bir indirme / indirme gerektirmez. Şirket, insanların oyuna hemen girebileceğini ve eğlenebileceğini söylüyor. HDR'yi 4K çözünürlükte saniyede 60 kare hızında destekleyen servis, 8K saniyede 120 resim Desteklenen oyun ayrıca detaylı bilgilerin bir parçasıdır. Servis aynı zamanda arkadaşlarla oynama şansına da sahip. Arkadaşınızın oyunun istediğiniz bölümüne dahil edilebileceği bile belirtiliyor. Sunucu GPU özel AMD Şirket en yüksek oyun performansını vaat ediyor.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Untitled Goose Game goose gets jerkier, strips town of all valuable objects

Untitled Goose Game goose gets jerkier, strips town of all valuable objects

Twitter Vows to Tackle Online Racist Abuse of Players in Britain

 Twitter, İngiltere'deki Oyuncuların Çevrimiçi Irkçı Kötüye Kullanımıyla Mücadele Etti