in

Gelecek Apple ürünleri “zorunluluktan doğan” güzel gelişme

teknoloji devi elmagelecek MacBook ve iPad Modeller hoş bir adım atıyor. Bu güzel detayın arkasında önemli bir ihtiyaç vardır.

elma Yeni nesli biliyorsun iPhone modeller OLED Ekran kullanılıyor. Ancak, bu modeller için yüksek fiyatlardan kaynaklanan düşük talep Apple'ın üretimi azaltmasına neden oldu. Bu OLED ekranlar için Samsung belirli miktarları garanti eden büyük anlaşmalar yapın. elmaCiddi bir sorun olan düşük talep nedeniyle yeteri kadar satın alamazsınız. Bu nedenle, Apple'ın durumu ise şirket bir ceza ile karşı karşıya MacBook ve iPadİçin verilen OLED Emirlerin çözüldüğü ekran. Yaklaşan 16 inç MacBook Pro ve yeni iPad Pro olduğu söyleniyor Samsung yapımı OLED ekranlar kullanılıyor, MacBook ve iPad'deki bu uzun zamandır beklenen detay, sonunda "zorlayıcı bir evrim" ile gerçekleşiyor. OLED ekranlar, LCD'lerden daha iyi renkler ve derin / gerçek siyah sunar.

Daha hızlı FaceID Modeller için yüz tanıma sistemi, Kablosuz Şarj Ters Aynı zamanda önemli bilgilerden biridir. Enerjiniz 7 nm + üretim sürecinden gelecek A13 Biyonik İşlemciden yeni iPhone'lar 999 Dolar O başlıyor. İOS 13 Beta'da görüntülenen cihazlar doğru yıldırım yerine USB-C Port bir OLED ekrana sahip. XI ve XI Max'in arkasına üç kamera ve XR 2019'da iki kamera yerleştiren teknoloji devi, başka bir devrimci adım atmıyor.

Şirketin son ürünleri

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rust adds horse armor

World of Warcraft’s upcoming races revealed: adorable foxes and cyborg gnomes