in

General Mobile’dan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a özel akıllı telefon

General Mobile Cumhurbaşkanı Edoğan

Birçok farklı model ile piyasadaki yerli akıllı telefon üreticileri Genel Mobil, Cumhurbaşkanı Erdoğan özellikle bir akıllı telefon hazırladı.

Resmi bir açıklamaya göre, Avrupa ve Orta Doğu, İstanbul’da 150 milyon TL yatırımla bugüne kadarki en büyük modern üretim tesisi. Genel Mobil MÜSAKİAD'ın 25. Yıllık Genel Kurul Toplantısında Sebahattin Yaman, Yönetim Kurulu Başkanı Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bir araya geldi. Toplantıda, Yaman Cumhurbaşkanı Erdoğan'a; Cumhurbaşkanı mührü ve arkasındaki imzası ile ısmarlama, modern iç üretim General Mobile GM9 Pro modeli sundu. şirket Recep Tayyip Erdoğan gösterişli bir kutu için özel olarak hazırlanmış bu telefon için hazırlanmıştır.

kuvvet Snapdragon 660 İşlemciden telefon alımı, 4 GB RAM ve 64 GB Dahili hafıza ile birlikte gelir. 6.1 inç 18: 9 büyük AMOLED Telefon ekranda ve 2160 × 1080 piksel çözünürlüğe sahip. MicroSD kart desteği Android Bir (İşletim sistemi Android 8.1) modeli, 3,800 mAh bir bataryası var. 8 megapiksel F2.0 kamera bizi karşılıyor. 4K akıllı telefon, sensör tarafında Sony imzalı IMX363'ü kullanıyor. HD Pro'da ayrıca bulanık resimler çekmek için portre modu da bulunur. Kamera ayrıca saniyede 120 atım yavaş hareket ve yüz güzelleştirme vardır.

Thrones Oyun Xbox One temalı

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Xiaomi Sells Over 100 Million Phones in India in Five Years

 Xiaomi, Hindistan'da Beş Yılda 100 Milyondan Fazla Telefon Satıyor

Jio Fiber Plans, Booking, Price, Offers, Speed, and Other Details You Need to Know

 Jio Fiber Planları, Rezervasyon, Fiyat, Teklifler, Hız ve Bilmeniz Gereken Diğer Detaylar