in

Harry Potter: Wizards Unite ile gelen büyük hayal kırıklığı

Harry Potter: Sihirbaz birleştiriyorresmen 140'tan fazla ülkedeki oyuncularla bir araya geldi. Ancak oyunun serbest bırakılması ile büyük bir hayal kırıklığı geliyor.

Harry Potter, Pokemon, Star Wars … Bu unvanlar genellikle "pop kültürünün kazanan, kazanan unsurları" sınıfına giriyor. Ne sattığını bile söyleyebiliriz. Niantics yeni oyun Harry Potter: Sihirbaz birleştiriyor ve bu yüzden çok fazla heyecan yarattı. Beta, nisan ayının sonlarına girdi, son zamanlarda Türkiye maalesef şu anda başlatıldığı ülkeler de dahil olmak üzere 140'tan fazla oyun açtı ve ilk sonuçlarını da aldı. Ancak Niantic'in önceki oyunu Pokemon GO ile karşılaştırıldığında, masa tamamen hayal kırıklığı yaratıyor.

Mobil oyunların başarısı, oyundaki kazançla orantılıdır. Şirketlerin amacı mobil oyunu sürdürülebilir kılmak ve bundan yüksek gelir elde etmektir. PUBG Mobile örneğinden hatırlayabildiğiniz gibi, oyun Çin pazarında kendi adı altında görünebilir, ancak “kan ve vahşet unsurları” nedeniyle gelir için açılmayacaktır. Bu, oyunun piyasada olmadığı anlamına gelir. Burada bu sorunun çözümü hakkında sizi bilgilendireceğiz.

Harry Potter'a geri dönüyorum. Oyunun ilk dört günü kar açıkladı. 3 milyondan fazla kişi tarafından indirildi oyun 1,1 milyon dolar Kazanılan gelir. Yalnız bakarsanız, bu sayılar oldukça etkileyici görünebilir. Ama Niantic'in önceki oyunlarından Pokemon GO'nun verilerine bakalım. Pokemon GO, 2016 yılında piyasaya sürüldüğü ilk dört gün 28 milyondan fazla Kazanılan gelir. Harry Potter Oyunun yüzde 4'ü zorlukla … Oyunun ilk 30 günde 10 milyon dolara mal olması bekleniyor.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Xiaomi telefonlara yeni eklenecek ilginç MIUI özelliği [Video]

Nintendo 3DS Lansmanı