in

Harry Potter: Wizards Unite nihayet tarihi verdi! [Video]

Harry Potter: Wizards Unite

Uzun zamandır çıkış tarihi açıklama bekleniyor Harry Potter: Sihirbazlar Birleşiyor, nihayet filmlerla net bir tarih paylaştı. Asaları hazırlayın.

Niantic Pokemon GO sonrası AR destekli yeni oyunu Harry Potter: Sihirbazlar Birleşiyor için uzun, çok uzun zamandır bekliyoruz. Geçtiğimiz haftalarda Yeni Zelanda ve Avustralya için beta testi başladıtan oyunun bir süredir tanıtımları yapılıyordu. Londra'da posterleri dahi asılmaya başlanan oyun çıktı, çıkacak derken nihayet bu kez tarih duyurusunu yapan fragmanı Twitter hesabından yayınlandı. Bu heyecan verici oyun 21 haziran'Da oyuncuların eklenine sunulacak. Ancak bu açıklamada akıllarda soru işareti açıklama küçük bir detay var.

Tweet'te oyunun global dağıtımı için 21 Haziran işaret ediliyor. Ancak "Bölgenizde erişime hazırlanmak için gözünüzü üstünden ayırmayın"Diyor. Eğer daha önce Pokemon GO'da oynamamysanız benzer bir durum Pokemon GO'da da olmuştu. Oyun ülkelere kademeli olarak açılmıştı. Halihazırda Türkiye haritası aktif olarak düşünüyor, Pokemon GO Türkiye mağalazalarında hala yok örneğin. Ancak elbette bu bir melek değil,

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Samsung Galaxy Note 10 için geri sayımı başlatan tarih

Xiaomi Mi 9T Pro bekleyenler için güzel gelişme