in

Honor 20 ve Honor 20 Pro tasarımına yönelik resmi paylaşım

Resmen 21 Mayıs'ta Londra’da sunuldu Onur 20 Pro ve Onur 20 şirketten beklenmeyen bir ifadeye geldi.

Huawei markası altında onurYeni akıllı telefonlar için eylemler başlattı. Aşağıdaki telefonlarla ilgili bildiğimiz tüm detayları, sektörde ilk olarak açıklamanın ardından bir tasarım olarak alabilirsiniz. Daha önce de belirtildiği gibi, telefonlarda "Ile Triple 3D Mesh" tekniği kullanılarak yapılmış bir "Dinamik Holografik" cam arka panel bulunacak. Birden fazla cam katmanının bir araya getirildiği ve farklı renk katmanları ile derinlik oluşturulduğu belirtilmektedir. Şirket selefine benzer yöntemler kullanıyor, ancak bu sefer daha etkileyici görünecek. Bu tekniğin uygulanmasının çok kolay olmadığı belirtiliyor. Veya 100 kuyruk bölümünün sadece 20'si kalite standartlarımızı karşılayabildiğini açıklıyor Hon Hon, “Telefonun kabuk tarafından gizlenen kısmı için gerçekten emek yoğun ve Huawei'den daha önemli. Sızdıran resmi basın fotoğrafları, gördüğümüz telefonlar için oldukça canlı renk seçenekleri sunuyor Onur 20 Pro arkasında Dört Kamera Sistemi Giyer. Pro modeli de Huawei P Akıllı Z B. vücuttan ön kamera, sözde sabit parmak izi sensörü kullanır Ekranlar.

Onur 20 Pro 8 megapiksel F2.4 + 2 megapiksel F2.4 makro 48 megapiksel F1.4 + 16 megapiksel F2.2 süper geniş açı + 3x optik zoom ile Sony IMX 586 sensör Dört kamera kurulumu Seri. Ana ve telekamera 4 eksen optik görüntü sabitleme sistemi Model, lazer otofokus sistemini devralıyor.

Dijital (kayıpsız) 3x optik zoom 5 kata kadar Tahmini şık akıllı telefon, gücü ile 20 şeref Kirin 980 İşlemciden 6.1 inç ve 6.5 inç OLED Ekranlı telefonlar, 6GB / 8GB RAM ve 128GB / 256GB seçenekleri de onaylandı. ön 32 megapiksel kamera Kullanılacak telefonlar çok meraklı. Her iki modelin de Türkiye'de satılması bekleniyor.

İnsanları aya getiren en yeni uzay gemisi

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oppo A5s 4GB RAM Variant Price in India Cut, Now Available at Rs. 11,990

Oppo A5s Hindistan'da 4GB RAM Varyant Fiyatı Kes, Şimdi Rs'de Mevcut. 11990

China Said to Have Hacked Indian Telcos to Spy on Uighur Travellers

 Çin, Uygur Gezginlerine Casusluk Yapan Hint Telkolarını Hack Etti