in

Huawei tarafında dikkat çeken Android Q temelli EMUI 10 haberi

Amerika ambargosu altında bulunur HuaweiGörünüşe göre, kendi içinde çok önemli Android Q merkezli WWUI 10 Testleri yapmak.

android çekilmek Huaweibu kararın üç ay ertelenmesi durumundadır. böylece Android Q Beta Mate 20 Pro programdan çıkarıldı, son zamanlarda geri geldi. Şirket bu değişim döneminde haklı olarak boşta değil. Sağlam kaynaklara dayalı Huawei aktif Android Q tabanlı EMUI 10 Testleri yapmak. her ikisi Mate 20 Pro ayrıca P30 Pro Yukarıdaki testler gerçekten önemlidir. Bildiğiniz gibi, şirketin şu andaki modelleri ABD ambargosundan etkilenmiyor. Bu bakımdan, bu modeller Lisansın iptal süresi doluyor Her ne kadar Android Q & #; ya güncellendiğini söyledi. Halen Android Pastası tabanlı EMUI 9.1 ile çalışan şirket, geleceğe yönelik önemli adımlar atmaya devam ediyor.

Huawei EMUI 10 Android Q.

şirket hongmeng kendi işletim sistemini geliştirir. Ekim ayında gelecek olan sistem gerçekten büyük bir mucize. Sözde Android tabanlı olan ve bu bağlamda Android uygulamaları çalıştırabilen sürüm, şirketin geleceği için büyük önem taşıyor. Birincisi, orta büyüklükte bir cihaz olmalı ve Çin pazarına tanıtılmalıdır. hongmengTüm Çin pazarına yakından bağlantılı. Çünkü OPPO ve Vivo'ya yardım eden raporlar var. Çin merkezli şirketler Amerika'dan bağımsız olmak istiyor. Burada yazılım donanımdan daha önemlidir.

Kameranın altında OPPO teknolojisi

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Truecaller Says It Has Crossed 500 Million Downloads, 150 Million Daily Active Users Globally

 Truecaller, Dünyada 500 Milyon İndirme, 150 Milyon Günlük Aktif Kullanıcı Tarafından Geçtiğini Söyledi

Dünyanın en gelişmiş insansı robot modeli hırpalanmaktan bıkarsa ne olur? [Video]