in

Huawei telefonlar için sürpriz Facebook yasağı!

Amerika Huawei Uygulama tarafındaki ambargo belirgindir. Bu sefer programda Facebook'ta büyük bir haber.

Aşağıdaki Facebook'tan gelen bilgilere göre Huawei Cihazlar uygulamalarını önceden yükleyemez. Henüz fabrikadan çıkmamış yeni cihazlar için geçerli olan bu adım, gerçekten kötü görünüyor. Rehber, telefonlarında bulunmayan uygulamalardır. Google Play Mağazası İndir. Huawei'den Android lisansı Google tarafından iptal edildi. Bu karar 90 gün sonra erteleneceğinden, Google bu saatten sonra Android cihazların piyasaya sürülmesine izin verecek, ancak Google Play Store'a erişimi kısaltacaktır. Bu nedenle, 90 gün sonra piyasaya sürülen yeni Huawei telefonları Google Play Store'a eklenemez. Facebook, WhatsApp, haberci ve instagram Yüklenemez. Şirket bu durumlar için kendi işletim sistemini geliştiriyor. 2020 yılının başlarında piyasaya sürülecek olan Ark OS adlı bu yeni işletim sistemi tüm Android uygulamalarını çalıştıracak. Bunun nasıl çalıştığı henüz bilinmemektedir, ancak sıfırdan bir pazarı yeniden kurmak çok zor görünmektedir, bu yüzden bu adım çok yararlıdır. Android olmadan Huawei yolunun şu anda yukarıdaki tüm "yasaklı statüde" geçersiz olduğu gerçeği.

Ancak, yeni cihazlarla Mağaza oyna Android'de açık kaynak olarak APK Dosyaları. Bildiğiniz gibi Google Play Store dışındaki Android cihazlara APK dosyaları yüklenebilir. Bununla birlikte, bu süreç hiçbir ideal deneyim getirmez. Ayrıca, Huawei'nin kendi uygulama pazarının bu tür vazgeçilmez bir uygulama için kullanılması bekleniyor.

Tam burada yapalım. Bu Facebook temasının kesinlikle mevcut kullanıcılar üzerinde bir etkisi yoktur. Mevcut kullanıcılar, şirket uygulamalarından herhangi birini kolayca kullanmaya ve herhangi bir zamanda Play Store'dan tekrar indirmeye devam edebilir. Mevcut kullanıcılar Mağaza oyna Erişim kesinlikle kapalı olmayacak.

Nokia yeni model 2.2

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Amazon’dan kargo taşımacılığı için ilginç drone [Video]

Yüzde 100 doğal: Mikroorganizmalardan üretilen kulaklık!