in

Huawei’den “bütçe dostu” 5G akıllı telefon açıklaması

Akıllı telefonların dev üreticisi Huawei5G akıllı telefonlar hakkında önemli bir açıklama yaptı. Herkes için modellerin geleceği netleşti.

5G altyapısının aktif olarak açık olduğu bölgelerde 5G akıllı telefonları satılıyor / kullanılıyor. Bununla birlikte, dünyanın çoğu hala 5G altyapısına sahip değildir. Dolayısıyla, ilk modeller amiral gemisi düzeyinde ve çok küçük bir kitleye hitap ediyor pahalı, Bütçe dostu modeller ne zaman geliyor? Huawei yetkilisi resmi açıklamasına göre, ancak 2020'nin sonu, Bu nedenle, bütçeye uygun 5G destekli orta sınıf modeller için gelecek yılın sonunda bekleniyor. Bu ifade Huawei için geçerlidir ancak genel olarak sektörü bir bütün olarak özetler. Gerçekten uygun fiyatlı modellerin bu yıl piyasaya çıkması pek mümkün değil. Şirketler 5G altyapısının genişlemesini bekliyor.

Çünkü şirket Balong 5000 akıllı telefonlar için 5G modem var. Şirket bu alana rakiplerinden daha önce girmiş ve donanım altyapısını oluşturmuş ve tüm 5G altyapısının öncüsü konumunda. Birçok ülkede, özellikle Avrupa ve Çin'de 5G altyapısını oluşturan tek isimdir. HuaweiBu alana büyük yatırımlar yapıyor ve bu alandaki rakiplerinin önünde ciddi şekilde duruyor. Katlanabilir akıllı telefon Mate X ayrıca 5G'yi de destekliyor.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Orijinal Half-Life, bir nedenden ötürü yamalı kaldı

Netflix’ten bilim kurgu filmi 7 Haziran’da geliyor: I Am Mother