in

İlginç haber; Xiaomi Mi 9 ekranı “overclock” edildi!

Xiaomi Mi 9

Türkiye'de smartphone modellerini sattı Xiaomi Mi 9fazla duymadığımız bir mesajla gündemde. telefon ekranı Overclock zaten öyleydi.

Xiaomi Mi 9Amiral gemisi çok övgüye değer bir fiyata. Türkiye'de yukarıda da belirtildiği gibi "resmen" telefonu normal sattı 60 Hz yenileme hızına sahip OLED ekran, özel bir mod ile 84 Hz yenileme hızı O büyüdü. Yani "Overclocking / Overclocking" ekranı telefon içindi, tabii ki 60 Hz'e kıyasla 84 Hz. daha yumuşak bir deneyim sağlar, Ayrıntılar da buradan "Root için işlemi" gerektiren mod çok ilginç görünüyor. Bu kadar yüksek bir yenileme oranına sahip cihazların sayısı artıyor. Razer Phone 2'yi biliyorsun 120 Hz LCD ekranOnePlus 7 Pro'da OLED ekranlı 90 Hz Özellikler. Hz değeri ne kadar yüksek olursa, sıvı o kadar iyi ulaşır. Burada sadece oyunlardan bahsetmiyoruz. Normal menülerde veya tarayıcıda gezinirken bile yüksek yenileme hızı çok ciddi bir fark yaratıyor.

Telefonun gücünü hatırla Snapdragon 855 İşlemciden Model 6 GB RAM + 128 GB bellek ve 8 GB RAM + 128 GB bellek ile kullanılabilir. kutunun dışında Android Pastası üzerinde çalışmak MIUI 10 Cihaz, 19: 9 Samsung 600 nit AMOLED 6,4 inç ekranda FHD + çözünürlük sunuyor. Modelin iddialı olduğu kamera tarafına gidersek Sony IMX576 Sensörlü tek bir 20 megapiksel kamera bizi karşılıyor. arkasında Sony IMX586 Sensörde 48 megapiksel (1.75), 1/2 inç geniş açı ve 12 megapiksel (F2.2) zoom ve 16 megapiksel (F2.2) ultra geniş açılı üçlü kamera bulunuyor.

Bu, Mi 9'un en özel sürümüdür

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Google Said to Be Target of New US Antitrust Probe by State Attorneys General

 Google, Devlet Başsavcılarının Yeni ABD Antitröst Probunu Hedef Aldığını Açıkladı

Bağlantı, cadde için yeni fırsatlar sunar

Bağlantı, cadde için yeni fırsatlar sunar