in

Instagram fotoğraflarını renklendirecek “filtre sistemi” [Video]

instagram Neredeyse herkes, kaydettiğimiz fotoğraflarda filtreler kullanır. Peki ya bu resimler çekildiğinde filtrelenmişse?

instagram Her gün milyonlarca fotoğraf üzerinde yayınlanmaktadır. Bazıları çok yüksek bir orana sahip filtre bazı filtreler olmadan yük ederken. Filtrelerle fazladan zaman geçirmek istemeyenler için yeni Lensbaby "OMNI Yaratıcı Filtre Sistemi" çok kullanışlı bir cihazdır. Kamera merceklerinin önüne monte edilen bu cihazlar, yaratıcı ve zahmetsiz filtre fotoğraflarına erişmenizi sağlar. Bu yaratıcı filtre sistemine Lensbaby'den baktığımızda, şirketin kristal yapılar ve yansıtıcı yüzeyler kullandığını görüyoruz. Tabii ki, bu farklı ışık yansımaları yansıtıyor.

Lensbaby ekibi böyle bir sistemin daha önce hiç yaşanmadığını söylüyor ve bu ilk defa. Sistemi kameranıza eklemek kolaydır. Set kamera merceğine vidalamak için hafif bir halka içerir. Kurulumdan sonra, OMNI Effect Sticks halkaları ve manyetik kollar devreye girer. Bu sistem, çemberin etrafındaki çubukları döndürür ve istediğiniz herhangi bir düzenleme için yaratıcı esneklik sunar. Bu cihazda 3 farklı seçenek bulunmaktadır. 3 farklı efektle bunu başarabilirsiniz.

Parlama ve yansımalar için Crystal Seahorse, kırılma ve ışık ışınları için cam gerdirme ve nihayet gökkuşağı efektleri için gökkuşağı filmi. Bu filtre çubuklarına ek olarak, üç tane daha çubuk vardır. Bunlar arasında yansıtıcı manzaralar ve sürekli değişen yansımalar için Crystal Spear, prizma yansımaları için Üçgen Prizma ve son filtreler olarak daha fazla parlama ve yansıma için Taraklı Pencere bulunmaktadır. Bu filtrelerle çekilen fotoğraflar çok yaratıcı ve güzel görünüyor. Birçok mercekle uyumlu temel kitin fiyatı 100 ABD doları, ek filtre çubukları 50 dolar Seviye.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pics: Tsunami Uyarı Sistemi

AMD Zen 4'ü yükseltmek mi istiyorsunuz? Yeni bir anakart gerekebilir

AMD Zen 4'ü yükseltmek mi istiyorsunuz? Yeni bir anakart gerekebilir