in

iPhone’da “kullanılmayanları sil” özelliği ile ekstra depolama alanı açma [Nasıl yapılır?]

iPhone Telefonunuzda sınırlı bir alan varsa, telefonun hafızayla çok hafif olduğunu göreceksiniz. Ancak, iPhone'unuzda fazladan alan boşaltma seçeneğiniz vardır.

İPhone zayıfladığında, telefon yavaşlar ve yeni uygulamalar, fotoğraflar veya müzik için yer olmadığı bildirilir. Bu oldukça can sıkıcı bir durum. Bir çok şeyi silseniz bile, telefonunuz yeterli yer kalmadığını söylerse başka yollara gitmeniz gerekir. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, iPhone, uygulamaları silmeyi ve gerektiğinde cihazınızdaki değerli belleği boşaltmayı kolaylaştırmak için "Kullanılmayan Uygulamalar" adlı yerleşik bir özelliğe sahiptir.

"Kullanılmayan uygulamaları silİPhone'larda entegre bir özellik. Kullanılmayan uygulamalar, belirli bir süre kullanılmazlarsa ve telefonunuzda az miktarda yer kaplarlarsa otomatik olarak silinir. Bu kullanılmayan uygulamaların keşfedilmesini sağlar ve telefon hafızasını en üst düzeye çıkarır. Gelecekte aynı uygulamayı tekrar kullanmaktan endişe ediyorsanız, bunun nedeni uygulamaların kalıcı olarak silinmemesidir. Tüm verileriniz ve belgeleriniz cihazınızda kalır. Bir kez silindiğinde, bu uygulamalar ana ekranda gri simgelere dönüştürülecek. Bu, herhangi bir zamanda indirme ve geri dönmeyi kolaylaştırır. Telefonunuz belirli uygulamaları otomatik olarak silmezse (bunları çok sık kullanmasanız bile) temizleme uygulamalarını belirli uygulamalar için de ayarlayabilirsiniz.

iPhone

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Honor V30, V30 Pro Leak Tips 60-Megapixel Rear Camera, Kirin 990 SoC, Hole-Punch Display

 Onur V30, V30 Pro Kaçak İpuçları 60-Megapiksel Arka Kamera, Kirin 990 SoC, Delgeç Ekranı

DJ'ler 2019 için en iyi dizüstü bilgisayar: müzik üretimi için en iyi dizüstü bilgisayarlar

DJ'ler 2019 için en iyi dizüstü bilgisayar: müzik üretimi için en iyi dizüstü bilgisayarlar