in

İşte ekran delikli Huawei P20 Lite 2019 ve sızan fiyatı

Huawei P20 Lite 2019

Yeni bir akıllı telefon ortaya çıktığında bir fırtına çıktığında Huawei akıllı telefondan patladı. yakında Huawei P20 Lite 2019 Geliyor.

Bu Türkiye'de çok popüler Huawei P20 LiteBeklenmeyen hareketlerle yenilendi. Roland Quandt tarafından sunulan yeni model Huawei P20 Lite 2019ekran deliği ilk dikkatini verir. Ön kameranın entegre olduğu bu ekran deliği, çentikli tasarım ile önü açar. Çerçeveler çok incedir ve telefon çekici renk seçenekleriyle karakterize edilebilir. Gördüğünüz gibi, parmak izi sensörlü akıllı telefon Kirin 710 İşlemciden ve 4 GB RAMOf. 64 GB / 128 GB ile genişletilebilir dahili bellek P20 Lite 20195.84 inç FHD + LCD ekrana monte edilir. Modelin arkasında üçlü kamera sistemi var. Buradaki kurulum tam olarak tanımlanmamıştır, ancak telefonun ayrıca bir ToF sensörü vardır. Derinlik algılamalı ToF sensörü ile daha iyi portreler çekebilirsiniz. Cihazın önünde 16 veya 20 megapiksel kamera olmalı. 3.000 mAh bataryaya takılı.

Modelin fiyatı da arttı. Roland Quandt'a göre, telefon Avrupa'da 280 veya 330 euro arasında raflarda. Üç farklı renkteki cep telefonlarının Türkiye'de resmen satılması bekleniyor. Resmi lansman kısa sürede bekleniyor.

Nike'den yeni uygulama

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sinek kuşu gibi uçabilen yapay zekalı “robot kuş” [Video]

Daha neler! Bentley Continental GT bir tanka dönüştürüldü [Video]