in

Katanaya bağlanan GoPro ile çekilen etkileyici görüntüler [Video]

GoPro'yu bir kuşa bağladığınızda, onu bir balığa bağladığınızda veya sadece hareketli bir nesneye yerleştirdiğinizde etkileyici görüntüler görebilirsiniz. Bu yüzden Katanaya kendi başına yeterince havalı. GoPro Bağlandığında göreceğiniz en harika resimlerden biri.

Videoyu izlemeden önce, GoPro'nun kılıca takmanın çok kolay olduğunu düşünebilirsiniz ve herkes bunu kolayca yapabilir. Ancak durum çok farklı. çünkü GoPro Kamerayla fotoğraf çekebilmek için bazı aydınlatma koşullarının geçerli olması gerekir. Yeterli ışık yoksa, resim bulanıklaşır ve kedinin hareketlerini takip etmek neredeyse imkansızdır.

Videoyu cihazda hazırlarken ortaya çıkan bir diğer sorun GoPro'nun yerleştirilmesidir. İlk önce Katana'nın tutacağına tek bir GoPro, ardından tutacağa bir kamera, diğeri ise kameranın sonuna yerleştirilir. Sonunda, hepsi terk edildi ve iki kamera yan yana konumlandırıldı. Güneş ışığından yararlanmak için videolar zaman içinde rekabet eder ve en çok tercih edilen yer güneşin çekilebileceği çatılardır. Çekimlerde bol miktarda karpuz kesiliyor ve uzun süren çabaların sonucu olarak, her iki kameradaki görüntüler de başarılı bir video oluşturmak için birleştiriliyor. Resimlerle yukarıdan videonun tadını çıkarabilirsiniz.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şıklığı ve işlevselliği bir araya getiren bulut depolama alternatifi

Şıklığı ve işlevselliği bir araya getiren bulut depolama alternatifi

Plan 8 is a gritty-looking "exosuit MMO shooter" coming from the developers of Black Desert Online

Plan 8 is a gritty-looking “exosuit MMO shooter” coming from the developers of Black Desert Online