in

Katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold’dan güzel haber

Katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold Son zamanlarda beklemeyi rahatsız eden bir açıklama yapanlar için. Şimdi iyi haberlerimiz var.

Katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold eskiden Bildiğiniz gibi, görüntüleme sorunları nedeniyle hala mevcut değil. Şirket yetkilileri tarafından yapılan açıklamaya göre, Ağustos ayının sonunda bu konuda bırakıldığı söylenen telefonun Haziran ayında gelmemesi gerekiyor. Çıkış hazır, Bu konuda yapılan yeni değişikliklerle, cihazın üretim hattından çıkması veya çıkması bekleniyor. Telefonun bu yeni duyurunun ardından Temmuz ayında açılması bekleniyor. 1.980 dolar Fiyat etiketi izleyicilerle sınırlıdır. türkiyede 25 bin hatta 30 bin TLAgresif katlanabilir telefon Huawei Mate X ayrıca merak uyandırıyor. Bildiğiniz gibi, ne yazık ki, Mate X henüz satılık değil. 2,600 dolarlık modelin eylül ayına kadar piyasaya sürülmeyeceği söyleniyor.

Bildiğiniz gibi, şirket başlangıçta koruyucu katmanı modele entegre etmeyi tercih etti. Düzgün ekran yürütme için çok önemli olan bu katman artık bir film gibi görünmüyor ve kullanıcılar için bir çıkarma isteği oluşturmuyor. Menteşe tarafında başka bir değişiklik daha var. Şirket, menteşe boşluğunu daraltarak toz girişini önlemek için önlemler almıştır. Ayrıca, ekran katmanı koruması için uyarılar artırıldı.

Written by Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Google’dan YouTube için “makyaj deneten” AR özelliği [Video]

Huawei P30 Pro modeline önemli yenilikler getiren güncelleme